Już 13 marca dojdzie do wyczekiwanego starcia pomiędzy Khamzatem Chimaevem (MMA 9-0-0) a Leonem Edwardsem (MMA 18-3-0). Będzie to walka wieczoru marcowego wydarzenia organizacji UFC.

„Borz” przygotowuje się do pojedynku w szwedkim klubie Allstars. W sieci został opublikowany film, na którym można podejrzeć treningi 26-latka do najbliższego występu.

Chimaev na swoim koncie ma trzy zwycięstwa w organizacji UFC. W debiucie, który miał miejsce w lipcu 2020 roku, poddał duszenie d’Arce Johna Phillipsa. W drugiej walce w nieco ponad trzy minuty ciosami rozbił Rhysa McKee, natomiast we wrześniu w zaledwie 17 sekund posłał na deski Geralda Meerschaerta.

Edwards wejdzie do klatki po półtorarocznej przerwie. Ostatni pojedynek stoczył w lipcu 2019 roku, pokonał wtedy Rafaela dos Anjosa. „Rocky” jest niepokonany od blisko pięciu lat. Serię ośmiu wygranych z rzędu rozpoczął w maju 2016 roku pokonując Dominica Watersa. W kolejnych walkach zwyciężał z Albertem Tumenovem, Vicente Luque, Bryanem Barbereną, Peterem Sobottą, Donaldem Cerronem, Gunnarem Nelsonem i wcześniej wspomnianym dos Anjosem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.