Były mistrz UFC, Junior dos Santos zrobił wrażenie w debiucie w brazylijskiej edycji „Tańca z gwiazdami”. „Cigano” otrzymał od jury 58.4 na 60 punktów, co dało mu najlepszy wynik w całej rozgrywce. Emisja programu odbywa się na Globo’s Domingão do Faustão – jest to popularna telewizja w Brazylii, przez co program osiąga jedną z najlepszych oglądalności. Cały występ Brazylijczyka możecie zobaczyć poniżej.

43 KOMENTARZE

 1. Zażenowanie – rodzaj silnej emocji podobnej do wstydu z tą różnicą, że odczuwana jest w momencie niestosownego zachowania lub wypowiedzenia niestosownych słów przez drugą osobę, najczęściej przez kogoś, po kim takiego zachowania nie należałoby się spodziewać.

  Oglądając ten filmik doświadczyłem właśnie takiego uczucia. Muszę to z siebie zmyć.

 2. Zażenowanie – rodzaj silnej emocji podobnej do wstydu z tą różnicą, że odczuwana jest w momencie niestosownego zachowania lub wypowiedzenia niestosownych słów przez drugą osobę, najczęściej przez kogoś, po kim takiego zachowania nie należałoby się spodziewać.

  Oglądając ten filmik doświadczyłem właśnie takiego uczucia. Muszę to z siebie zmyć.

  Dla mnie taniec sam w sobie jest zażenowaniem jaki by nie był to dla mnie to nudne i idiotyczne, ale tu się uśmiałem

 3. Serio wydaje mi się, że niektórzy są tak zgorzkniali i w depresji, że wszystko widzą w kolorach żenady i cringe'u. Chłop całkiem nieźle tańczy jak na takiego, całe życie walczącego kloca, jest wesoło, pozytywnie, wszyscy mają uśmiech na twarzach i nikt nie wymaga by był w tym jakoś dobry bo to program rozrywkowy, a ludziom nadal do głowy przychodzą negatywne komentarze.

 4. Serio wydaje mi się, że niektórzy są tak zgorzkniali i w depresji, że wszystko widzą w kolorach żenady i cringe'u. Chłop całkiem nieźle tańczy jak na takiego, całe życie walczącego kloca, jest wesoło, pozytywnie, wszyscy mają uśmiech na twarzach i nikt nie wymaga by był w tym jakoś dobry bo to program rozrywkowy, a ludziom nadal do głowy przychodzą negatywne komentarze.

  Nie no co do tego to się zgodzę że chyba mu szło (ale ja tam się nie znam) i wesoło było

 5. to jest news brawo redakcja 🙂 idac tym tokiem myslenia czekac tylko na news o debiucie szotiego w tancu z gwiazdami przeciez tak jak JDS tez jest zawodnikiem mma

 6. Z jednej strony spoko, niech się bawi i przy okazji zarabia,ale moim zdaniem ciężko patrzeć na takie wygłupy gościa, który tyle lat pracował na inny wizerunek,czyli prawdziwego zabijaki w klatce przez co zaskarbił sobie wielu fanów mma:siara:

 7. Przesadzacie panowie z tym postrzeganiem zawodników mma, jako zabijaków którym nie wolno tańczyć ani się wygłupiać. To są zwykli faceci, którzy oprócz mma mają też inne życie i przypuszczam, że większość z nich nie chce być kojarzona jako uliczni mordercy. No nie licząc oczywiście gości typu Masvidal.

  Jego życie i niech się bawi w taniec z gwiazdami, jeśli ma na tym zarobić i może mu to sprawić przyjemność. Przynajmniej spróbuje czegoś nowego, a wygląda to póki co pozytywnie.

  Przy okazji parafrazując Tysona Furyego "Mogę tańczyć, mogę śpiewać bo jestem mężczyzną" i prawdziwy facet nie boi się, że ktoś o nim pomyśli że debil bo tańczy w programie, a powinien być kojarzony tylko z masakrowaniem ludzi w oktagonie.

   :conorsalute:

 8. Zawodnik ma do siebie dystans ale nie jego fani… haha. Postrzegam ten występ pozytywnie. Się usmiechłem

 9. O co niektórym chodzi?

  Taniec spoko lepszy niż te pudziana przynajmnie z jajem::razz:

  Jedynie te walka z cieniem na początek coś jak treningi Rondy mógł sie przyłożyć:)

 10. Serio wydaje mi się, że niektórzy są tak zgorzkniali i w depresji, że wszystko widzą w kolorach żenady i cringe'u. Chłop całkiem nieźle tańczy jak na takiego, całe życie walczącego kloca, jest wesoło, pozytywnie, wszyscy mają uśmiech na twarzach i nikt nie wymaga by był w tym jakoś dobry bo to program rozrywkowy, a ludziom nadal do głowy przychodzą negatywne komentarze.

  Wiesz co… Niby tak, ale ja po prostu bym wolał żeby Dżunior kogoś zbił w oktagonie:roberteyeblinking:

 11. Trzeba mieć ostrego kija w dupie, żeby to hejtować. Przecież to zajebiste było. Śmiechu ale takiego pozytywnego dużo, Junior się bawi, a jeszcze moon walk rozjebał system.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.