Joanna Jędrzejczyk nie miała litości dla jednego z rosyjskich dziennikarzy podczas rozmowy z mediami przy okazji gali UFC w Moskwie. Zapytana o wytypowanie zwycięzcy pojedynku Khabiba Nurmagomedova z Conorem McGregorem Polka jasno dała znać, że nie wskaże swojego faworyta. Kiedy jeden z dziennikarzy kontynuował temat tego zestawienia i, według Polki, chciał obrazić Irlandczyka, Jędrzejczyk zaprosiła go na środek i poprosiła o odpowiedź na własne pytanie. Całe zajście możecie zobaczyć poniżej.

145 KOMENTARZE

 1. podobno nie ma głupich pytań….

  niepotrzebnie go ośmieszyła, gościu nie cwaniakował mocno.

  zapytał o ocenę zachowania McGregora,  a JJ od razu nastawienie emocjonalne, konfrontacyjne, że chce insult/znieważać…

  wyobrażam ją sobie w normalnej pracy, jak się tak z każdym wykłóca…

  zjedliby ją na śniadanie i zwolnili jak pewną Paulinę…

 2. wyobrażam ją sobie w normalnej pracy, jak się tak z każdym wykłóca…

  zjedliby ją na śniadanie i zwolnili jak pewną Paulinę…

  Ale nie musi chodzić do jakiejś tam normalnej pracy, bo jest jedną z najlepszych osób na świecie w swoim fachu dzięki czemu zarobiła odpowiednią ilość pieniędzy aby nie pracować :fjedzia:

 3. Aśka na pełnym luzie 😎 pełna profeska 😎

  na jakim luzie? odrazu jej się agresor i konfrontacja włączyły 😉

  nie potrafi panować nad emocjami.Tyle 🙂

 4. Ale nie musi chodzić do jakiejś tam normalnej pracy, bo jest jedną z najlepszych osób na świecie w swoim fachu dzięki czemu zarobiła odpowiednią ilość pieniędzy aby nie pracować :fjedzia:

  nie zmienia to faktu, że zachowuje się agresywnie

 5. Wszyscy ją skonsumowali i następnie zwolnili ?

  i to nie raz:-)

  a na koniec dostała nawet wpierdol od dziennikarki 😉

 6. na jakim luzie? odrazu jej się agresor i konfrontacja włączyły 😉

  nie potrafi panować nad emocjami.Tyle 🙂

  Wg mnie oczekiwal odpowiedzi: CMG. To tak jakby Dude zapytac czy lubi prezesa :jarolaugh: Wg mnie slusznie sie zachowala, ale chlop tez jaja pokazal, wyszedl, powiedzial … spoko, jest ok.

 7. Przecież nie o to chodziło dziennikarzowi. No ku#@$ jak widzę takie coś to ja nie mam słów. Typ ledwo zna angielski. Pyta o zachowanie Conora, Asia pierwsze co to pyta czy tamten chce go obrazić choć ANI  słowem tamten nie próbował tego zrobić. Rosyjski dziennikarz nie kuma i mówi "yes" na jej pytanie czy chce obrazić Conora. Pewnie myślał, że Asia mówi o obraźliwym zachowaniu Conora. TO NIE, oczywiście trzeba wziąć typa przed kamerę i takie coś urządzić.

 8. Przecież nie o to chodziło dziennikarzowi. No ku#@$ jak widzę takie coś to ja nie mam słów. Typ ledwo zna angielski. Pyta o zachowanie Conora, Asia pierwsze co to pyta czy tamten chce go obrazić choć ANI KURWA słowem tamten nie próbował tego zrobić. Rosyjski dziennikarz nie kuma i mówi "yes" na jej pytanie czy chce obrazić Conora. Pewnie myślał, że Asia mówi o obraźliwym zachowaniu Conora. TO NIE, oczywiście trzeba wziąć typa przed kamerę i takie coś urządzić.

  Niech się typ nauczy angielskiego zanim zacznie zadawać pytania.

 9. Przecież nie o to chodziło dziennikarzowi. No ku#@$ jak widzę takie coś to ja nie mam słów. Typ ledwo zna angielski. Pyta o zachowanie Conora, Asia pierwsze co to pyta czy tamten chce go obrazić choć ANI KURWA słowem tamten nie próbował tego zrobić. Rosyjski dziennikarz nie kuma i mówi "yes" na jej pytanie czy chce obrazić Conora. Pewnie myślał, że Asia mówi o obraźliwym zachowaniu Conora. TO NIE, oczywiście trzeba wziąć typa przed kamerę i takie coś urządzić.

  Z psychologicznego punktu widzenia szefowa znalazla sobie ofiare aby zapunktowac u rudego:cmgkeepgoing:

 10. Niech się typ nauczy angielskiego zanim zacznie zadawać pytania.

  a JJ niech poszerzy słownictwo i przestanie dukać

 11. Nie zesrajcie się . . .

  dobrze wszyscy wiedzą o co chodziło rosyjskiemu dziennikarzynie w tym pytaniu. . .

  każdy z Was ogląda TVNy i klaszcze do kolacji jak mówią o "rosyjskiej propagandzie", ale nagle teraz biedny "dziennikarz" skrzywdzony a Aśka agresji nie trzyma . . .

  powiem Wam, że pierdolicie nieraz jak potłuczeni . . .

  pondro.

 12. WIDEO: Jędrzejczyk ośmiesza rosyjskiego dziennikarza za "głupie" pytanie o McGregora

  Joanna Jędrzejczyk nie miała litości dla jednego z rosyjskich dziennikarzy podczas rozmowy z mediami przy okazji gali UFC w Moskwie. Zapytana o wytypowanie zwycięzcy pojedynku Khabiba Nurmagomedova z Conorem McGregorem Polka jasno dała znać, że nie wskaże swojego faworyta. Kiedy jeden z dziennikarzy kontynuował temat tego zestawienia i, według Polki, chciał obrazić Irlandczyka, Jędrzejczyk zaprosiła go na środek i poprosiła o odpowiedź na własne pytanie. Całe zajście możecie zobaczyć poniżej.

  War Joanna!!!

 13. Przecież nie o to chodziło dziennikarzowi. No ku#@$ jak widzę takie coś to ja nie mam słów. Typ ledwo zna angielski. Pyta o zachowanie Conora, Asia pierwsze co to pyta czy tamten chce go obrazić choć ANI  słowem tamten nie próbował tego zrobić. Rosyjski dziennikarz nie kuma i mówi "yes" na jej pytanie czy chce obrazić Conora. Pewnie myślał, że Asia mówi o obraźliwym zachowaniu Conora. TO NIE, oczywiście trzeba wziąć typa przed kamerę i takie coś urządzić.

  Przeczytałem Twojego posta, obejrzałem jeszcze raz i się w pełni zgadzam. Nie wiem czemu mi się to z początku spodobało.

 14. Biedny dziennikarzyna pytający o Conora w Moskwie :jon:

  na jego miejscu starałbym się o zasiłek z cohones dla pokrzywdzonych przez Aśkę . . .

 15. Przecież nie o to chodziło dziennikarzowi. No ku#@$ jak widzę takie coś to ja nie mam słów. Typ ledwo zna angielski. Pyta o zachowanie Conora, Asia pierwsze co to pyta czy tamten chce go obrazić choć ANI  słowem tamten nie próbował tego zrobić. Rosyjski dziennikarz nie kuma i mówi "yes" na jej pytanie czy chce obrazić Conora. Pewnie myślał, że Asia mówi o obraźliwym zachowaniu Conora. TO NIE, oczywiście trzeba wziąć typa przed kamerę i takie coś urządzić.

  Aśki zachowanie jest słabe i bez szacunku, a później obwinia o wypaczanie jej wypowiedzi.

  Szkoda, bo kibicowałem jej jak głupi, teraz coraz trudniej.

 16. Zachowanie prostej karyny, które może zaimponować co najwyżej pospolitemu sebixowi i mentalnej gimbazie. :stevecarell:

 17. Przecież nie o to chodziło dziennikarzowi. No ku#@$ jak widzę takie coś to ja nie mam słów. Typ ledwo zna angielski. Pyta o zachowanie Conora, Asia pierwsze co to pyta czy tamten chce go obrazić choć ANI  słowem tamten nie próbował tego zrobić. Rosyjski dziennikarz nie kuma i mówi "yes" na jej pytanie czy chce obrazić Conora. Pewnie myślał, że Asia mówi o obraźliwym zachowaniu Conora. TO NIE, oczywiście trzeba wziąć typa przed kamerę i takie coś urządzić.

  Niby tak, ale to w koncu tylko rusek :fjedzia:

 18. Zachowanie prostej karyny, które może zaimponować co najwyżej pospolitemu sebixowi i mentalnej gimbazie. :stevecarell:

  :beczka:

 19. Przecież nie o to chodziło dziennikarzowi. No ku#@$ jak widzę takie coś to ja nie mam słów. Typ ledwo zna angielski. Pyta o zachowanie Conora, Asia pierwsze co to pyta czy tamten chce go obrazić choć ANI  słowem tamten nie próbował tego zrobić. Rosyjski dziennikarz nie kuma i mówi "yes" na jej pytanie czy chce obrazić Conora. Pewnie myślał, że Asia mówi o obraźliwym zachowaniu Conora. TO NIE, oczywiście trzeba wziąć typa przed kamerę i takie coś urządzić.

  Typ zwany "dziennikarzem" chce robić wywiad z osobą, z którą nie potrafi się porozumieć w językach, które zna rozmówca nie powinien być nazywany "dziennikarzem".

  Ja wiem, że teraz każdy może zostać  dziennikarzem tak samo jak zawodnikiem MMA, ale po co bronić takich ludzi, którzy sami decydują się być klaunami w nie swoich zawodach. Jakoś żaden normalny zawodnik nie broni klaunów po żenujących występach w klatce, to dlaczego bronisz klauna z mikrofonem w ręku? Nie czaję po co bronisz dziennikarskiego "freaka" po fatalnym występie

 20. Dzienikarze Chuj wam w Twarze. Brawo JJ ! Hahahaha co za poranek jak się nazywasz n o szybko widać że koleś nie ruchal nigdy więc łatwa wygrana dla Asi

 21. Powiem tak, nie było to potrzebne. Lepiej łączyć niż dzielić. Janek przez utwór na wejście i podziękowanie po rosyjsku po walce zrobił więcej w relacjach Polsko-Rosyjskich niż PISiorski rząd przez wszystkie swoje lata panowania.

 22. Powiem tak, nie było to potrzebne. Lepiej łączyć niż dzielić. Janek przez utwór na wejście i podziękowanie po rosyjsku po walce zrobił więcej w relacjach Polsko-Rosyjskich niż PISiorski rząd przez wszystkie swoje lata panowania.

  A POwski rząd co zrobił przez lata panowania?

  edit: A Asia spoko. Troszkę taka lwica, która broni swojego zdania.

 23. Jakie to musi być niezręczne do słuchania dla ludzi, którzy posługują się angielskim od urodzenia. I ona i on nie potrafią się wyrazić dobrze po angielsku.

  Mimo wszystko runda dla Jędrzejczyk 10-9.

 24. Słabe to chciala zabłysnac a nawet nie zaiskrzyła. Pozniej sie co niektorzy dziwia ze jest pocisk po niej,nawet jak jej sie pytanie ni spodobało mogła to rozegrać w inny sposob bardziej na śmieszno a nie w tak żenującym stylu. Taka typowa osiedlowa cwaniara która dupe stara sie lizać rudemu i dance przy kazdej możliwej okazji.  Ciekaw jestem czy tak samo by zareagowała gdyby typ chciał "ośmieszyć" Karole?! Widziałem rożne głupie pytania dziennikarzy i nikogo kto by tak rozegrał to jak Aśka , jak chciała byc oryginalna i wyróżnić sie jako prostaczka to jej sie udało .

 25. Słabe to chciala zabłysnac a nawet nie zaiskrzyła. Pozniej sie co niektorzy dziwia ze jest pocisk po niej,nawet jak jej sie pytanie ni spodobało mogła to rozegrać w inny sposob bardziej na śmieszno a nie w tak żenującym stylu. Taka typowa osiedlowa cwaniara która dupe stara sie lizać rudemu i dance przy kazdej możliwej okazji. Ciekaw jestem czy tak samo by zareagowała gdyby typ chciał "ośmieszyć" Karole?! Widziałem rożne głupie pytania dziennikarzy i nikogo kto by tak rozegrał to jak Aśka , jak chciała byc oryginalna i wyróżnić sie jako prostaczka to jej sie udało .

  Lepie błyszczeć na forum komentarzami.

 26. ale daremna jest Jedrzejczyk! uderzylo jej do glowy a jest NIKIM czekam z niecierpliwoscia kiedy ja wywala z UFC.

 27. Słabe to chciala zabłysnac a nawet nie zaiskrzyła. Pozniej sie co niektorzy dziwia ze jest pocisk po niej,nawet jak jej sie pytanie ni spodobało mogła to rozegrać w inny sposob bardziej na śmieszno a nie w tak żenującym stylu. Taka typowa osiedlowa cwaniara która dupe stara sie lizać rudemu i dance przy kazdej możliwej okazji.  Ciekaw jestem czy tak samo by zareagowała gdyby typ chciał "ośmieszyć" Karole?! Widziałem rożne głupie pytania dziennikarzy i nikogo kto by tak rozegrał to jak Aśka , jak chciała byc oryginalna i wyróżnić sie jako prostaczka to jej sie udało .

  W punkt. Mnie dziwi, że ludzie nie widzą, że JJ wykorzystała po prostu sytuację żeby "błysnąć". I nie chodziło o angielski, bo wciągała go w sytuację zanim wypowiedział magiczne "yes". Jeszcze bardziej przykre jest, że sama JJ nie widzi jak jest to żenujące, bez klasy. W szerszym kontekście cała persona boogeywoman byłaby nawet strawna, gdyby nie przekraczała pewnych granic. A tak stała się karykaturą samej siebie – małomiasteczkowej dziewczyny, która nie potrafi zwrócić na siebie uwagi "na salonach" inaczej niż poprzez gnojenie słabszych i komplementowanie silniejszych.

 28. Ostro was zabolo widze. Rusek ewodetnie stwierdza ze Conor osiagnol co osiagnol przez trash talk a nie przez wystepy w klatce , przypierdalacie sie do angielskiego aski ? Czy ona kurwa jest dzienikarzem ze ma obowiazek mowic plynie i bez zajakniecia ? Daje rade i przynajmniej sie stara , brazole z faweli ni chuja po angielsku , ale oni sa cool bo nie sa z Polski. Cobyscie wiedzieli takie dukanie w usa jest mega szanowane , bo dla amerykanow znajomsc drugiego jezyka i checi komunikacji po angielsku z nim im imponuja i nawet “dukanie” doceniaja. Nie macie do czego sie dojebac juz?

 29. Jakie to musi być niezręczne do słuchania dla ludzi, którzy posługują się angielskim od urodzenia. I ona i on nie potrafią się wyrazić dobrze po angielsku.

  Mimo wszystko runda dla Jędrzejczyk 10-9.

  Pewnie, lepiej jak brazylijskie tłuki  jak A. Silva mają to kompletnie w dupie i wołają tłumacza. Aśka chociaż się stara i mówi coraz lepiej.

   

  Ostro was zabolo widze. Rusek ewodetnie stwierdza ze Conor osiagnol co osiagnol przez trash talk a nie przez wystepy w klatce , przypierdalacie sie do angielskiego aski ? Czy ona kurwa jest dzienikarzem ze ma obowiazek mowic plynie i bez zajakniecia ? Daje rade i przynajmniej sie stara , brazole z faweli ni chuja po angielsku , ale oni sa cool bo nie sa z Polski. Cobyscie wiedzieli takie dukanie w usa jest mega szanowane , bo dla amerykanow znajomsc drugiego jezyka i checi komunikacji po angielsku z nim im imponuja i nawet “dukanie” doceniaja. Nie macie do czego sie dojebac juz?

  Aleś mnie uprzedził hihi, nie doczytałem komentarzy do końca.

 30. Ostro was zabolo widze. Rusek ewodetnie stwierdza ze Conor osiagnol co osiagnol przez trash talk a nie przez wystepy w klatce , przypierdalacie sie do angielskiego aski ? Czy ona kurwa jest dzienikarzem ze ma obowiazek mowic plynie i bez zajakniecia ? Daje rade i przynajmniej sie stara , brazole z faweli ni chuja po angielsku , ale oni sa cool bo nie sa z Polski. Cobyscie wiedzieli takie dukanie w usa jest mega szanowane , bo dla amerykanow znajomsc drugiego jezyka i checi komunikacji po angielsku z nim im imponuja i nawet “dukanie” doceniaja. Nie macie do czego sie dojebac juz?

  Najlepsze, że Conor ma lepsze nazwiska na koncie jak Khabibo, a ten głąb o tym, jak to wszystko dzięki trashtalkowi.

  Najlepsze skalpy Khabiba to RDA i miś cyrkowy. Khabib jest dla mnie faworytem w tym starciu, ale zdobył pas walcząc z Alem, Conor zdobył pasa pokonując Eddiego.

  Trochę szacunku, dobrze wyjaśniła czipsożercę.

 31. Najlepsze, że Conor ma lepsze nazwiska na koncie jak Khabibo, a ten głąb o tym, jak to wszystko dzięki trashtalkowi.

  Najlepsze skalpy Khabiba to RDA i miś cyrkowy. Khabib jest dla mnie faworytem w tym starciu, ale zdobył pas walcząc z Alem, Conor zdobył pasa pokonując Eddiego.

  Trochę szacunku, dobrze wyjaśniła czipsożercę.

  W punkt , wlasnie dzis przy walce ggg canelo zastanawialismy na dobra sprawe kogo kabib pokonal , Johnson bum z relordem bliskim lebova , barboza odcinajacy kupony , al? , cv conora i w jaki sposob wygrywal jest o niebo lepsze. A wszyscy wciaz go kwestjonuja a khabib wyciagaja pod niebiosa.

 32. Ostro was zabolo widze. Rusek ewodetnie stwierdza ze Conor osiagnol co osiagnol przez trash talk a nie przez wystepy w klatce , przypierdalacie sie do angielskiego aski ? Czy ona kurwa jest dzienikarzem ze ma obowiazek mowic plynie i bez zajakniecia ? Daje rade i przynajmniej sie stara , brazole z faweli ni chuja po angielsku , ale oni sa cool bo nie sa z Polski. Cobyscie wiedzieli takie dukanie w usa jest mega szanowane , bo dla amerykanow znajomsc drugiego jezyka i checi komunikacji po angielsku z nim im imponuja i nawet “dukanie” doceniaja. Nie macie do czego sie dojebac juz?

  Asia nakurwia angielskim aż miło, nie rozumiem jak ktokolwiek może coś złego powiedzieć o jej sposobie komunikowania się z mediami – mega to ogarnęła. Zachowanie mega łamiące i niekoniecznie trzeba było tak postąpić, ale nie mam z tym problemu, że chciała postawić typa na piedestale kiedy ten próbuje chwytać nagłówki. 🙂 Lekki cringe i nie lubię takich sytuacji, bo są bardzo niekomfortowe dla uczestników i widzów, ale jak ktoś ma ochotę kogoś połamać mentalnie to czemu nie, lol.

 33. Ciężkie ma życie teraz Aśka na krajowym podwórku, każdy ruch będzie przyciągał fanów i antyfanów.

  Tutaj akurat, moim zdaniem, Asia pokazała ruskowi, że zwyczajnie pierdoli. Zresztą on sam się zaorał swoimi odpowiedziami.

  Jeśli chodzi o angielski Aśki, to ja tam widzę progres, było dużo gorzej.

 34. Asia nakurwia angielskim aż miło, nie rozumiem jak ktokolwiek może coś złego powiedzieć o jej sposobie komunikowania się z mediami – mega to ogarnęła. Zachowanie mega łamiące i niekoniecznie trzeba było tak postąpić, ale nie mam z tym problemu, że chciała postawić typa na piedestale kiedy ten próbuje chwytać nagłówki. 🙂 Lekki cringe i nie lubię takich sytuacji, bo są bardzo niekomfortowe dla uczestników i widzów, ale jak ktoś ma ochotę kogoś połamać mentalnie to czemu nie, lol.

  No i tez ten wywiad chula po Twitterze , zla czy dobra opinia wazne  ze o tobie mowia. Temat jej angielskiego dla mnie zamkniety , trza byc totalny trollem zeby sie do tego czepiac. Aldo ile byl mistrzem , jak z jego angielskim?

 35. Asia nakurwia angielskim aż miło, nie rozumiem jak ktokolwiek może coś złego powiedzieć o jej sposobie komunikowania się z mediami – mega to ogarnęła. Zachowanie mega łamiące i niekoniecznie trzeba było tak postąpić, ale nie mam z tym problemu, że chciała postawić typa na piedestale kiedy ten próbuje chwytać nagłówki. 🙂 Lekki cringe i nie lubię takich sytuacji, bo są bardzo niekomfortowe dla uczestników i widzów, ale jak ktoś ma ochotę kogoś połamać mentalnie to czemu nie, lol.

  A nie pomyślał nikt, że chciała mu pokazać, że jest różnica mówić anonimowo :juanlaugh:, z za mikrofonu, a publicznie, z pokazaniem danej osoby?

  Ładnie odpowiedziała, to typ ciśnie, żeby na wizji pocisneła, coś palneła, o którymś ze znajomych.

 36. No i tez ten wywiad chula po Twitterze , zla czy dobra opinia wazne  ze o tobie mowia. Temat jej angielskiego dla mnie zamkniety , trza byc totalny trollem zeby sie do tego czepiac. Aldo ile byl mistrzem , jak z jego angielskim?

  W mediach w USA komentarze są w 90% pozytywne na stronę Aśki, reakcje pod filmem też mówią same za siebie. Mam wrażenie, że ludzie pospinali się na JJ i generalizują. Pewne zachowania/wypowiedzi z pewnością nie były "odpowiednie", ale tym razem nie ma co się nakręcać IMO. 🙂

 37. zwłaszcza ten drewniany, polski akcent jest bardzo miły dla ucha.

  Jestem na 100% pewny, że nie umiesz i nie używasz angielskiego. Zgadlem?

 38. zwłaszcza ten drewniany, polski akcent jest bardzo miły dla ucha.

  Hahaha, dobre. Joanno, proszę wyrobić sobie twardy, południowy-stan USA, akcent, aby polscy fani byli zadowoleni.

  😕

 39. Jestem na 100% pewny, że nie umiesz i nie używasz angielskiego. Zgadlem?

  umiem i używam. nagrać Ci?

  Powaznie? No dno dna

  że co?

  Hahaha, dobre. Joanno, proszę wyrobić sobie twardy, południowy-stan USA, akcent, aby polscy fani byli zadowoleni.

  😕

  nieprzyjemnie mi się tego słucha.

 40. Btw Asi chodziło też o to, że jest w Rosji, dziennikarz jest z Rosji i zadając takie pytania jest stronniczy i Stoi po stronie Khabiba.

  Nie było tutaj takiej gównoburzy jak Andrzej Arlovski parę dni temu wyszedł ze studia rosyjskiej telewizji, bo w tle pokazywali jego przegrane.

  Ruscy swoje chatakterki mają i chcieli tutaj w wielu sytuacjach skorzystać medialnie na evencie na ich ziemi faworyzując swoich i robiąc im promocję.

 41. Btw Asi chodziło też o to, że jest w Rosji, dziennikarz jest z Rosji i zadając takie pytania jest stronniczy i Stoi po stronie Khabiba.

  Nie było tutaj takiej gównoburzy jak Andrzej Arlovski parę dni temu wyszedł ze studia rosyjskiej telewizji, bo w tle pokazywali jego przegrane.

  Ruscy swoje chatakterki mają i chcieli tutaj w wielu sytuacjach skorzystać medialnie na evencie na ich ziemi faworyzując swoich i robiąc im promocję.

  Ogólnie dużo ruskich to pasywno agresywne trolle, taki typ człowieka, którego wychowano ciężką ręką i sprzeciw ani własna opinia nie były mile widziane. Stąd takie zachowanie, jakieś dziwne pytania, żeby dogryźć ale nie wprost. Słabe to jest, tam jeszcze wcześniej jakiś dziennikarz od siedmu boleści też pytał ją "czy nie jest smutna bo przegrała z Szewczenko w muay thai?". Wysokiej klasy dziennikarstwo.

 42. umiem i używam. nagrać Ci?

  że co?

  nieprzyjemnie mi się tego słucha.

  Tak nagraj i załóż temat na forum, ale pewnie się obsrasz.

 43. Jędrzejczyk nie ośmieszyła dziennikarza, ale zwyczajnie ośmieszyła siebie. Tytuł artykułu nawet nie sili się pozory obiektywizmu.

  Według rozumowania Jędrzejczyk nawet nie można rozważać krytyki Connora, Ba, nawet pytać o to, czy jego zachowanie nie jest odpowiednie. A dlaczego? Bo jest (był) mistrzem. Zdobył pas dwój kategorii wagowych i po prostu można mu pozwolić na więcej niż zwykłemu śmiertelnikowi.

  Jakiś rosyjski dziennikarzyna śmie zwracać uwagę na zachowanie krula? Kim on jest? Do tego duka z trudem po angielsku, więc wyciągnijmy go na środek za uszy i ośmieszmy, bo ma zbyt ubogi zasób słownictwa aby się obronić.

  Niech się wreszcie nauczy ta dziennikarska tłuszcza, że nas, Bogów Olimpu świata UFC, nie można krytykować. Jesteśmy najlepsi. Nawet jak przegrywamy to pozostajemy moralnymi zwycięzcami.

 44. Prymitywna karyna, mentalna dresiara w każdej wypowiedzi potwierdza, że jej się odkręciła sodówka i nie trzyma ciśnienia. Wszędzie szuka wrogów, nadinterpretuje sobie czyjeś słowa, typowy syndrom oblężonej twierdzy, agresja i atak. Żenująca baba. Do tego jeszcze ten jej drewniany angielski, którego nie da się słuchać. Nie bardzo rozumiem skąd pocisk na angielski tego dziennikarzyny, skoro karyna ma go na tym samym miernym poziomie.

 45. Wygrana Janka= 5 stron komentarzy.

  Aśka gasi jakiegoś buma= 5 stron komentarzy.

  :antonio:

  Nikogo nie gasi, ośmiesza się po raz kolejny, taka baba suchar.

 46. Typ zwany "dziennikarzem" chce robić wywiad z osobą, z którą nie potrafi się porozumieć w językach, które zna rozmówca nie powinien być nazywany "dziennikarzem".

  Ja wiem, że teraz każdy może zostać dziennikarzem tak samo jak zawodnikiem MMA, ale po co bronić takich ludzi, którzy sami decydują się być klaunami w nie swoich zawodach. Jakoś żaden normalny zawodnik nie broni klaunów po żenujących występach w klatce, to dlaczego bronisz klauna z mikrofonem w ręku? Nie czaję po co bronisz dziennikarskiego "freaka" po fatalnym występie

  I niby język angielski czyni z człowieka dobrego dziennikarza? Wymień mi proszę kogokolwiek z naszego podwórka sportowego z lepszym angielskim od tego Rosjanina. Mrozowski? Borek? Wydaje mi się, że ma tu miejsce słynny kompleks Polaków jeśli chodzi o język angielski. W naszym kraju KAŻDY jest wykształcony w tym kierunku i jesteśmy jednym z najlepszych krajów świata jeśli chodzi o komunikację w tym języku. Niemcy dukają, Francja ął ęł zero po angielsku, a u nas z byle nastolatkiem się obcokrajowiec dogada i jak zwykle największy ból tyłka my mamy, że ktoś duka. Może ten dziennikarz jest zajebisty w swoich rosyjskich rzeczach i może najbardziej w kraju zna się na MMA.

  Wywiad to nie jakaś hiper trudna dyskusja naukowa by znać dobrze angielski. Zadajesz pytanie – słuchasz odpowiedzi, a ewentualnie ciągniesz za język jeśli odpowiedź była ciekawa. To serio nie jest rocket science by hejtować dziennikarza, że jest klaunem i leszczem bo nie zna angielskiego tak dobrze, więc niech zamiata ulice. Bądźmy poważni. I ponawiam pytanie: wymień lepszych dziennikarzy w Polsce od tego klauna.

 47. Wydaje mi się, że ma tu miejsce słynny kompleks Polaków jeśli chodzi o język angielski. W naszym kraju KAŻDY jest wykształcony w tym kierunku i jesteśmy jednym z najlepszych krajów świata jeśli chodzi o komunikację w tym języku. Niemcy dukają, Francja ął ęł zero po angielsku, a u nas z byle nastolatkiem się obcokrajowiec dogada i jak zwykle największy ból tyłka my mamy, że ktoś duka. Może ten dziennikarz jest zajebisty w swoich rosyjskich rzeczach i może najbardziej w kraju zna się na MMA.

  Z tym bym polemizował. Akurat Niemcy świetnie mówią po angielsku, tak samo jak Skandynawia i Holendrzy. Słabo z angielskim to jest z przytoczoną Francją, ale też Włochami czy Hiszpanami i tu faktycznie nie ma się czego wstydzić. Generalnie na tle Europy wyglądamy nieźle w tym temacie.

 48. Ostro was zabolo widze. Rusek ewodetnie stwierdza ze Conor osiagnol co osiagnol przez trash talk a nie przez wystepy w klatce , przypierdalacie sie do angielskiego aski ? Czy ona kurwa jest dzienikarzem ze ma obowiazek mowic plynie i bez zajakniecia ? Daje rade i przynajmniej sie stara , brazole z faweli ni chuja po angielsku , ale oni sa cool bo nie sa z Polski. Cobyscie wiedzieli takie dukanie w usa jest mega szanowane , bo dla amerykanow znajomsc drugiego jezyka i checi komunikacji po angielsku z nim im imponuja i nawet “dukanie” doceniaja. Nie macie do czego sie dojebac juz?

  Masz 100% racji z tym, że typo chciał ośmieszyć Conora mówiąc, że ma większe osiągnięcia w trash talku niż sportowe. Nie wiem jak można to inaczej zinterpretować. Chciał żeby Aśka dowaliła Conorowi i się zgodziła z tym "dziennikarzem" przechodząc na stronę Khabiba, który to przecież jest święty. Dziennikarzyna wyszła przed kamerę i próbowała się ratować, że nie to miał na myśli, ale takie było jego stwierdzenie.  "He's good fighter, not more", to są słowa tego Dimitrijka.

  Druga sprawa to kwestia Brazylijczyków, którzy po 10latach w UFC dalej nic po angielsku. Asia raz po raz poprawia angielski, żyje w Ameryce i sobie w niej radzi, ale oczywiście są ludzie, którzy chcieliby żeby pozbyła się "polskiego akcentu":DC:

 49. Zacznijmy od tego że Aśka chcę grać babskiego Conora. To logiczne, że będzie po jego stronie.

  bardziej odpowiednie byłoby próbuje grać.

 50. Zacznijmy od tego że Aśka chcę grać babskiego Conora. To logiczne, że będzie po jego stronie.

  Nie mówiąc o tym, że jest w tej samej grupie menadżerskiej co Conor McGregor. Dlatego:

  Masz 100% racji z tym, że typo chciał ośmieszyć Conora mówiąc, że ma większe osiągnięcia w trash talku niż sportowe. Nie wiem jak można to inaczej zinterpretować. Chciał żeby Aśka dowaliła Conorowi i się zgodziła z tym "dziennikarzem" przechodząc na stronę Khabiba, który to przecież jest święty.

  Nie wierzę, że ktoś mógłby to zakładać jeśli ten fakt, który przytoczyłem wyżej da się odnaleźć po 10 sekundach w Google. A dodatkowo Asia sto tysięcy razy dobrze o Rondzie i Conorze się wypowiadała. Więc raczej dziennikarz nie chciał by shejtowała McGregora, a po prostu Joanna tak zakręciła, że sam nie ogarnął z tym "yes".

 51. Nie mówiąc o tym, że jest w tej samej grupie menadżerskiej co Conor McGregor. Dlatego:

  Tego nie wiedziałem, dziękuje za kolejną porcję wiedzy. Co nie zmienia faktu, że uważam, że Aśka dalej jak kolega wyżej napisał próbuję grać damską wersję Rudego. Bo dostanie 2 razy pod rząd w dzban od tej samej rywalki i pierdolenie że dalej jest się mistrzynią? To już podchodzi totalnie pod Rudego.

 52. Nie mówiąc o tym, że jest w tej samej grupie menadżerskiej co Conor McGregor. Dlatego:

  Ona nie jest w tej samej grupie menadżerskiej co Conor. Rozstała się z nimi bodajże po tygodniu i to było ponad rok temu, nie wiem skąd te informacje.

 53. Ona nie jest w tej samej grupie menadżerskiej co Conor. Rozstała się z nimi bodajże po tygodniu i to było ponad rok temu, nie wiem skąd te informacje.

  To teraz podobnie jak Mojso, ja się dowiedziałem czegoś nowego 🙂 dzięki, poczytam o tym bo ewidentnie mi ta informacja uciekła.

 54. Według mnie żenada takie zachowanie z jej strony. Koleś wcale nic nie sugerował. Pytał tylko coś o zachowanie Conora, padło słowo "behavior" a ta od razu z taką szopką. Conorówa pełną gebą….

 55. I niby język angielski czyni z człowieka dobrego dziennikarza? Wymień mi proszę kogokolwiek z naszego podwórka sportowego z lepszym angielskim od tego Rosjanina. Mrozowski? Borek? Wydaje mi się, że ma tu miejsce słynny kompleks Polaków jeśli chodzi o język angielski. W naszym kraju KAŻDY jest wykształcony w tym kierunku i jesteśmy jednym z najlepszych krajów świata jeśli chodzi o komunikację w tym języku. Niemcy dukają, Francja ął ęł zero po angielsku, a u nas z byle nastolatkiem się obcokrajowiec dogada i jak zwykle największy ból tyłka my mamy, że ktoś duka. Może ten dziennikarz jest zajebisty w swoich rosyjskich rzeczach i może najbardziej w kraju zna się na MMA.

  Wywiad to nie jakaś hiper trudna dyskusja naukowa by znać dobrze angielski. Zadajesz pytanie – słuchasz odpowiedzi, a ewentualnie ciągniesz za język jeśli odpowiedź była ciekawa. To serio nie jest rocket science by hejtować dziennikarza, że jest klaunem i leszczem bo nie zna angielskiego tak dobrze, więc niech zamiata ulice. Bądźmy poważni. I ponawiam pytanie: wymień lepszych dziennikarzy w Polsce od tego klauna.

  A gdzie ja napisałem, że język angielski jest jakiś cool? Mógł po prostu nie przeprowadzać z nią wywiadu, nie zadawać pytań albo ewentualnie ogarnąć tłumacza skoro sam nie zna dobrze żadnego z języków rozmówcy.

  Skoro tak przeprowadza wywiady i sposób w jaki wybrnął z tej sytuacji sugeruje, że to jakiś amator, a nie profesjonalny dziennikarz.

  Ps

  Językiem angielskim wśród Polaków podniecają się dzieciaki, które nic innego nie potrafią i uważają, że znając angielski, to mają jakiś super skill albo "dziennikarze", którzy niedawno nauczyli się angielskiego, np. Mrozu.

 56. I niby język angielski czyni z człowieka dobrego dziennikarza? Wymień mi proszę kogokolwiek z naszego podwórka sportowego z lepszym angielskim od tego Rosjanina. Mrozowski? Borek? Wydaje mi się, że ma tu miejsce słynny kompleks Polaków jeśli chodzi o język angielski. W naszym kraju KAŻDY jest wykształcony w tym kierunku i jesteśmy jednym z najlepszych krajów świata jeśli chodzi o komunikację w tym języku. Niemcy dukają, Francja ął ęł zero po angielsku, a u nas z byle nastolatkiem się obcokrajowiec dogada i jak zwykle największy ból tyłka my mamy, że ktoś duka. Może ten dziennikarz jest zajebisty w swoich rosyjskich rzeczach i może najbardziej w kraju zna się na MMA.

  Wywiad to nie jakaś hiper trudna dyskusja naukowa by znać dobrze angielski. Zadajesz pytanie – słuchasz odpowiedzi, a ewentualnie ciągniesz za język jeśli odpowiedź była ciekawa. To serio nie jest rocket science by hejtować dziennikarza, że jest klaunem i leszczem bo nie zna angielskiego tak dobrze, więc niech zamiata ulice. Bądźmy poważni. I ponawiam pytanie: wymień lepszych dziennikarzy w Polsce od tego klauna.

  A tak pytanie z dupy , a kiedy nasi dzienikarze wogole podejmuja sie wywiadow po angielsku? Jedynego co kojarze to Wisnia z laczy nas pilka , i gosc wlada angielskim bez problemow. Borek tez daje rade. Wogole zbedny temat przeciez ten rusek to jakies niszowe media , wcale mnie nie dziwy ze tak gada. Bylem na ms w rosji i tam znajomosc angielskiego jest na poziomie zerowym. To jest zamkniety kraj ktory ma wyjebane na reszte swiata , zreszta tak samo jak usa.

 57. A tak pytanie z dupy , a kiedy nasi dzienikarze wogole podejmuja sie wywiadow po angielsku? Jedynego co kojarze to Wisnia z laczy nas pilka , i gosc wlada angielskim bez problemow. Borek tez daje rade. Wogole zbedny temat przeciez ten rusek to jakies niszowe media , wcale mnie nie dziwy ze tak gada. Bylem na ms w rosji i tam znajomosc angielskiego jest na poziomie zerowym. To jest zamkniety kraj ktory ma wyjebane na reszte swiata , zreszta tak samo jak usa.

  Czasami podejmują. Phil od nas czy Mrozowski, a co do Borka to czy naprawdę ma lepszy angielski od tego Rosjanina? Właśnie o to mi chodzi. Nie ma co demonizować tamtego dziennikarza. Według mnie miał wystarczające umiejętności.

 58. W mediach w USA komentarze są w 90% pozytywne na stronę Aśki, reakcje pod filmem też mówią same za siebie. Mam wrażenie, że ludzie pospinali się na JJ i generalizują. Pewne zachowania/wypowiedzi z pewnością nie były "odpowiednie", ale tym razem nie ma co się nakręcać IMO. 🙂

  pozytywne, bo RUSKA zjechała? gdyby pytanie zadała ich Britney Spears to byłoby odwrotnie 😉

 59. Do tego jeszcze ten jej drewniany angielski, którego nie da się słuchać

  Ty to chyba najdalej za granicą, to byłeś po bułki w sklepie.

 60. Ale co złego powiedział ten Rusek? Zachowanie Aśki nie na miejscu. Po co na niego naskoczyła? Co do chuja ten Rusek powiedział złego? Spytał co myśli o zachowaniu Conora. Co w tym jest kurwa złego?

 61. Masz 100% racji z tym, że typo chcia:DC:ł ośmieszyć Conora "

  dlaczego od razu ośmieszyć? zwraca uwagę na fakt, że Conor dzięki trashtalkowi jest większy niż bez trashtalku – a chyba tak jest…

  Conor oczywiście pokonał lepszych zawodników niż Khabib, ale jego medialny image jest dzięki temu gadaniu (popartemu oczywiście umiejętnościami) jeszcze większy.

  trochę cierpliwości dla osób z mniejszym doświadczeniem.

  JJ ma zdecydowanie większą wiedzę na temat wpływu trashtalku/show na zarobki więc może na spokojnie dziennikarzowi (i fanom w Rosji) wytłumaczyć różnicę w tej kwestii pomiędzy UFC a chociażby ACB.

 62. A gdzie ja napisałem, że język angielski jest jakiś cool? Mógł po prostu nie przeprowadzać z nią wywiadu,.

  Oby się tak nie skończyło – dziennikarze nie będą z nią chcieli rozmawiać….

 63. Posłuchałem tego jeszcze raz. I wiecie dlaczego JJ skoczyła mu do gardła? Bo pytanie implikowało odpowiedź – nie sposób wypowiedzieć się pozytywnie o Conorze w kontekście napaści na autobus. A Asia przecież nie skrytykuje kogoś, dzięki komu można coś zyskać. Tak było w przypadku Rondy, tak jest w przypadku Rudego.

 64. No "zaorała", nie powiem… Tylko po co? Za co? Gość nie zachował się w żaden sposób źle, a ona jechała po nim, że jest nieudacznikiem bez ambicji. Od dawna zachowuje się jak obłąkana więc nie powinno mnie to dziwić.

 65. Lepie błyszczeć na forum komentarzami.

  Hahaha jebnij w stol a nożyce sie otworzą , jest i on bojownik z klawiatura;-) musisz byc strasznie próżnym gościem jak imponuje ci próba poniżenia kogoś, typowy sebix bez zycia prywatnego lub kondom ktory był obijany dzien w dzien na osiedlu . Odpisałeś w niecała minute co świadczy ze nic innego nie robisz jak siedzisz w sieci i trolujesz 😉 . Inni przez lata tutaj nie najebali w tym i ja chocby 1/3 komentarzy co ty w pare miesięcy . No ale coz jakbym nie miał zycia prywatnego tez bym pewnie żył w sieci niczym karaluch w brudzie .

 66. a Ty co jej ekschłopak, że ją tak krytykujesz? 😉

  Czytając twoje riposty przypomina mi sie dzieciństwo z piaskownicy , jestes głupi , nie ty jestes glupi , wcale nie bo ty .

 67. Are you working for big media or small media?   Szkoda, ze jeszcze chlopaka nie spytala jakim samochodem jezdzi i czy mieszka z mama?

 68. Hahaha jebnij w stol a nożyce sie otworzą , jest i on bojownik z klawiatura;-) musisz byc strasznie próżnym gościem jak imponuje ci próba poniżenia kogoś, typowy sebix bez zycia prywatnego lub kondom ktory był obijany dzien w dzien na osiedlu . Odpisałeś w niecała minute co świadczy ze nic innego nie robisz jak siedzisz w sieci i trolujesz 😉 . Inni przez lata tutaj nie najebali w tym i ja chocby 1/3 komentarzy co ty w pare miesięcy . No ale coz jakbym nie miał zycia prywatnego tez bym pewnie żył w sieci niczym karaluch w brudzie .

  :beczka:

 69. Polecam obejrzeć w całości, Dima już wcześniej się popisał…

  Po prostu gość popisywał się swoimi umiejętnościami od początku. Spóźnił się, bo nawet jak słychać pytanie o typy powtórzył, chciał zabłysnąć no i zabłysnął. Aśka gasiła go jak peta i to nie jeden raz.

 70. chciał zabłysnąć no i zabłysnął

  Najbardziej tym "mądrym" pytaniem o zajebistość ruskich facetów, co jeszcze wspomógł stwierdzeniem(do Polki), że ruskie baby najładniejsze na świecie… dzban jakich mało, a potem było już z górki…

  Aśka zrobiła mu z dupy Kłuszyn – Pierwsza Husarka RP!:wink:

 71. Najbardziej tym "mądrym" pytaniem o zajebistość ruskich facetów, co jeszcze wspomógł stwierdzeniem(do Polki), że ruskie baby najładniejsze na świecie… dzban jakich mało, a potem było już z górki…

  Aśka zrobiła mu z dupy Kłuszyn – Pierwsza Husarka RP!:wink:

  Już nawet nie chciałem komentować tego pytania, bo było tak żenujące, że dziwię się że nie wyszła i dalej próbowała znosić resztę wypocin. Asia to bardzo miła osoba więc i tak wytrzymała za dużo. A samo ośmieszenie było bardziej pouczające niż złośliwe dla tego typa.

 72. Ten wywiad juz po dwoch dniach jest w 20 najczesciej ogladanych materialow video na kanale YT MMA Junkie, a Asia nikomu nie naublizala, nikomu nie zrobila krzywdy, nikogo nie obrazila, nie calowala sie z kobieta. Zadala pytania, skomentowala odpowiedzi.  To wystarczy za caly komentarz. Brawo Szefowo.

 73. Najbardziej tym "mądrym" pytaniem o zajebistość ruskich facetów, co jeszcze wspomógł stwierdzeniem(do Polki), że ruskie baby najładniejsze na świecie… dzban jakich mało, a potem było już z górki…

  Aśka zrobiła mu z dupy Kłuszyn – Pierwsza Husarka RP!:wink:

  A Ty co tak siebie bronisz?

 74. Idź się nudzić gdzie indziej:tongue:

  Oki.

  Ps. Jak pogoda w Bytomiu? W sam raz na motorek? Nadal na Suzuki pomykasz, czy zmieniłeś bzyka?

  Yo

 75. I niby język angielski czyni z człowieka dobrego dziennikarza? Wymień mi proszę kogokolwiek z naszego podwórka sportowego z lepszym angielskim od tego Rosjanina. Mrozowski? Borek?

  TJ nawet dobrze nawijał.

 76. Buty też Cię podniecają ?

  :zakręcony:

  On jest z tych co lubią lizać obce buty. Ludzie mają różne fetysze, nie nam oceniać.

 77. Buty też Cię podniecają ?

  :zakręcony:

  Przemokk to koneser.On wie co tam w tych Reeboczkach się kryje 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.