jan błachowicz

Jan Błachowicz jest już w Londynie skąd po przejściu kwarantanny będzie mógł wyruszyć na „Fight Island”. Tam natomiast dojdzie do jego pojedynku o pas mistrzowski wagi półciężkiej z Dominickiem Reyesem.

Walka pomiędzy Janem Błachowiczem i Dominickiem Reyesem odbędzie się 26 września podczas gali UFC 253. Natomiast już dziś można obejrzeć trzeci odcinek specjalnego wideobloga przygotowanego przez Jana Błachowicza przed zbliżającą się wielkimi krokami galą UFC 253.

W najnowszym odcinku Jan Błachowicz zdradza co przynosi mu szczęście przed walką oraz pokazuje między innymi fragment swojego treningu stójkowego.

Zobacz również: WIDEO: „Góry są zajebiste” – drugi odcinek drogi Jana Błachowicza do UFC 253 oraz Pierwszy odcinek kulis przygotowań Jana Błachowicza do UFC 253

5 KOMENTARZE

  1. Fajnie to wygląda, dobrze zmontowane są te materiały. Fajnie by było, żeby UFC je udostępniło na swojej tablicy, to też może robić promocję dla samego Janka.

  2. Rewelacyjnie sie to oglada. Jest dreszczyk emocji, ciekawa historia z zycia Janka. Sporo pracy bokserskiej, co tygryski lubia najbardziej, jest rowniez pokazana ciezka praxa z fizjoterapeuta. Kozak material a osoba, ktora to kreci i montuje – propsy! :beer:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.