O tym, że nokaut slamem jest bardzo rzadko spotykany w MMA, nie trzeba mówić nikomu. Niewykluczone, że na gali UFC Fight Night: Dariush vs Tsarukyan, która 2 grudnia odbyłą się w amerykańskim mieście Austin, po raz pierwszy w historii mieszanych sztuk walki dwa starcia pod rząd zakończyły się właśnie po rzucie rywalem o matę.

>>> WIDEO: Nokaut slamem na gali UFC! Niespotykane skończenie w wykonaniu Drakkara Klosego

Niesamowity nokaut podczas sobotniego wydarzenia zaliczył Cody Brundage (MMA 10-5-0), który z góry pracował nad kontrolą w parterze. W pewnym momencie Zach Reese (MMA 6-1-0) zaczął straszyć jednak rywala trójkątem nogami, na co Brundage zareagował wyniesieniem rywala i rzuceniem go o matę. To zakończyło starcie.

Cody Brundage wygrał drugą walkę z rzędu. W poprzednim starciu pokonał przez dyskusyjną dyskwalifikację Jacoba Malkouna. Wcześniej 29-latek przegrał trzy starcia z rzędu – najpierw rozbił go Michał Oleksiejczuk, następnie poddał Rodolfo Vieira, a później został wypunktowany przez Sedriquesa Dumasa.

Zach Reese wszedł do UFC jako niepokonany zawodnik. Kontrakt wywalczył podczas sierpniowego programu DWCS, gdzie poddał w nieco ponad minutę Eliego Aronova. Wcześniej kontynuował serię wygranych w pierwszych rundach na galach Peak Fighting i Fury FC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Leniwiec
Leniwiec

Maximum FC
Lightweight

1,525 komentarzy 3,326 polubień

Co będzie następne? Latajaca gogoplata?

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Roshi
Roshi

NoLife FC

30,029 komentarzy 101,430 polubień

No i dalej gramy w tenisa... :beczka:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Bolesław
Bolesław

M-1 Global
Heavyweight

3,878 komentarzy 7,554 polubień

Rekord :kawulpokapoka:

Odpowiedz polub