Błachowicz ReyesPodczas weekendowej gali UFC 253 Jan Błachowicz pokonał w pięknym stylu Dominicka Reyesa i został mistrzem wagi półciężkiej największej organizacji MMA na świecie.

Błachowicz za swój popisowy występ został również nagrodzony bonusem w wysokości 50 tysięcy dolarów.

W walce wieczoru natomiast Israel Adesanya rozbił Paulo Costę i pozostał na tronie kategorii średniej.

Organizacja UFC przygotowała materiał podsumowujący najciekawsze akcje całej gali UFC 253 zaprezentowane w zwolnionym tempie.

9 KOMENTARZE

 1. Co jak co, ale Jan nakurwia straszne petardy tymi kopami na schaby. Naprawdę nie widziałem chyba nigdy, żeby zawodnik miał takiego wielkiego krwiaka na korpusie po zaledwie dwóch kopach, a dosłownie tyle kopów Janka wystarczyło, żeby Reyes miał mielonkę na żebrach.

 2. Co jak co, ale Jan nakurwia straszne petardy tymi kopami na schaby. Naprawdę nie widziałem chyba nigdy, żeby zawodnik miał takiego wielkiego krwiaka na korpusie po zaledwie dwóch kopach, a dosłownie tyle kopów Janka wystarczyło, żeby Reyes miał mielonkę na żebrach.

  A pierwszy trafił tak nie za czysto, bo palcami/śródstopiem. Gdyby ten drugi czy trzeci co wszedł czyściutko piszczelem poszedł trochę niżej to byłaby powtórka z Latifiego.

 3. Szczerze? Ta walka wyglądała troche jak amatora z zawodowcem, co pokazują liczby w zawodowstwie 14 do prawie 40 walk. Ten Reyes był tak bezradny, ze o mamo.

  Jak to walka walce nierówna, gdzie chłop 5 rund walczył z JJ.

 4. Ludzie na na yt też docenili. Wiekszosc komentarzy pod filmem o janku. Polish power wchodzi na kolejny poziom. Podkręcajcie też tam na Janka pod filmikiem, niech ufc widzi to może Janek mimo że nie ma prawdziwego managera dostanie w końcu porządny kontrakt. Bo tym że zgarniając bonus za wygraną plus bonus za występ a i tak zarobił mniej niż Reyes to jestem trochę zawiedziony.

 5. Jak to walka walce nierówna, gdzie chłop 5 rund walczył z JJ.

  Gdzieś tam w komentarzach pod filmikami Sonnena i pod wywiadem Janka z Helwanim przeczytałem, że Reyes zmienił trenera/sztab przed tą walką? Brzmi dziwnie, ale i ciekawie.

  Bo tym że zgarniając bonus za wygraną plus bonus za występ a i tak zarobił mniej niż Reyes to jestem trochę zawiedziony.

  Skąd to info o zarobkach? Sportekz coś tam napisał, gdzieś tam podają inaczej, a oficjalnie to nic nie wiadomo

  :fjedzia:

 6. Co jak co, ale Jan nakurwia straszne petardy tymi kopami na schaby.

  Clarka tak mocno okopał na początku drugiej i po chwili było po chłopaku. :frankapprove:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.