Mark Hunt, prawdziwy weteran świata sportów walki, już jakiś czas temu rozstał się z UFC. Nie skończył natomiast swojej przygody ze sportami walki i teraz będzie bił się w boksie. Tuż przed nadchodzącym starciem w ringu Hunt zaatakował rywala podczas ważenia.

Mark Hunt powrócić do rywalizacji 16 grudnia, kiedy to zmierzy się w starciu bokserskim z byłym graczem rugby Paulem Gallenem. Do pierwszej rundy starcia między zawodnikami doszło już jednak podczas ważenia, kiedy to Hunt zaatakował rywala.

Mark Hunt (MMA 13-14-1, 1 NC) rozstał się z UFC po przegranej walce z Justinem Willisem na gali UFC Fight Night 142 pod koniec 2018 roku. Była to jego trzecia przegrana z rzędu w największej organizacji MMA na świecie. Ostatnie zwycięstwo w oktagonie zaliczył w walce z Derrickiem Lewisem w czerwcu 2017 roku.

Teraz Hunt zapowiada, przed przejściem na emeryturę chciałby zawalczyć jeszcze pięć lub nawet sześć razy w boksie.

Hunt który stoczył ponad 50 zawodowych walk w kickboxingu i 29 w MMA ma również na swoim koncie oficjalne walki w formule bokserskiej. Na przełomie lat 1998 – 2000 stoczył dwie walki w lokalnych klubach jedną przegrywając, a drugą remisując.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.