tyson fury

Tyson Fury, bokserski mistrz świata wagi ciężkiej i Francis Ngannou, mistrz wagi ciężkiej organizacji UFC, od pewnego czasu są na medialnej wojennej ścieżce. Fury postanowił ponownie podgrzać atmosferę i przygotował kolejną wiadomość dla Ngannou, w której informuje go, że jest gotowy na pojedynek.

Jakiś czas temu Francis Ngannou poinformował fanów, że chętnie zawalczyłby w ringu bokserskim z Tysonem Furym. Na odpowiedź „Króla Cyganów” nie trzeba było długo czekać. Fury zapewnił, że nie lęka się mistrza kategorii ciężkiej UFC i chętnie zmierzy się z nim w bezpośrednim starciu.

Tym razem Fury nagrał wiadomość nie tylko dla Francisa Ngannou, ale też dla innych zawodników UFC i powiedział:

Ta wiadomość jest przeznaczona dla Francisa Ngannou i chłopaków z UFC. Jeśli chcecie nieco pieniędzy „Króla Cyganów”, wiecie gdzie przyjść i je znaleźć. Jeśli chcecie zakosztować nieco siły „Króla Cyganów”, dam ją wam. Obojętne kiedy, obojętne gdzie, siedem dni w tygodni, a niedzielę dwa razy, wy wielkie, brzydkie biedaki.

Fury w swojej kolejnej walce zmierzy się z Anthonym Joshuą. Tyson po raz ostatni walczył w lutym 2020 roku, kiedy to pokonał Deontaya Wildera przez TKO w 7. rundzie pojedynku. Był to rewanż za niezwykle wyrównane starcie z grudnia 2018 roku, które zakończyło się remisem. Fury wygrywając z Wilderem zdobył pasy mistrzowskie WBC i The Ring.

Ngannou w swojej ostatniej walce pokonał Stipe Miocica i odebrał mu pas mistrzowski wagi ciężkiej organizacji UFC. W pierwszej obronie tytułu zmierzy się najpewniej z Derrickiem Lewisem, z którym przegrał na punkty w roku 2018.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Kraver

ONE FC </br><b> Featherweight</b>

2,320 komentarzy 1,654 polubień

Już się bałem że wyciągnie siurka :boystop:

Spoiler content hidden.

Odpowiedz 6 polubień

łajcior

Oplot Challenge </br><b> Heavyweight</b>

193 komentarzy 182 polubień

Nie mogę się doczekać walki z Joshuą

Odpowiedz polub

L
Luis

Oplot Challenge </br> <b>Featherweight </b>

4 komentarzy 3 polubień

Konkretnie zdeklarował

Odpowiedz polub

undecided2842

Jungle Fight</br><b> Bantamweight</b>

229 komentarzy 316 polubień

Zastanawiam się czy Ngonnu naprawdę wierzy, że może wygrać z Tysonem Fury w boksie czy po prostu chce zarobić dobre pieniądze. :matt:

Odpowiedz 1 Like

Graf Ramolo

Oplot Challenge </br><b> Middleweight </b>

117 komentarzy 105 polubień

Zaczęło się. Crossy boksu i MMA. Swoją, droga furry ma piękny akcent.

Odpowiedz 1 Like