Alexander Volkanovski przegrał ostatnią walkę z Islamem Makhachevem. Zdaniem Roberta Whittakera, Volkanovskiemu w tym starciu zabrakło jego najważniejszej broni, czyli ciągłego wywierania presji na rywalu.

Podczas gali UFC 294, która odbyła się 21 października w Abu Zabi, Alexander Volkanovski został znokautowany przez Islama Makhacheva w pierwszej rundzie pojedynku. W audycji MMArcade Robert Whittaker, był mistrz wagi średniej UFC, skomentował występ Alexandra.

On nie wyglądał tak jak zawsze, wydawał się być nieco powolny i ociężały. Jedną z jego największych broni jest jego kardio i umiejętność ciągłego wywierania presji na rywalu. Potrafi to robić przez 25 minut. Teraz tego nie zobaczyliśmy, bo to był Volk po 12 dniach przygotowań i przez to był wolniejszy. Nigdy nie widzieliśmy go wcześniej w takiej sytuacji. W walce z mistrzem wagi lekkiej zabrakło mu jego najważniejszej broni. Ta gra bywa trudna.

Po ostatniej walce Volkanovski zapowiedział, że chciałby wrócić do klatki w styczniu przyszłego roku, aby bronić pasa wagi piórkowej.

Walka Volkanovskiego z Makhachevem była drugim starciem tych zawodników. Wcześniej Islam Makhachev i Alexander Volkanovski stoczyli wyrównany bój w walce wieczoru gali UFC 284, która odbyła się 12 lutego w Perth. Zawodnik z Dagestanu zwyciężył przez jednogłośną decyzję i tym samym obronił pas mistrzowski kategorii lekkiej. Volkanovski nie krył niezadowolenie z wyniku punktowego i był zdania, że wygrał walkę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,879 komentarzy 2,877 polubień

Alexander Volkanovski przegrał ostatnią walkę z Islamem Makhachevem. Zdaniem Roberta Whittakera, Volkanovskiemu w tym starciu zabrakło jego najważniejszej broni, czyli ciągłego wywierania presji na rywalu. Podczas gali UFC 294, która odbyła się 21 października w Abu Zabi, Alexander Volkanovski został znokautowany przez Islama Makhacheva w pierwszej rundzie pojedynku. W audycji MMArcade Robert Whittaker, był mistrz […]

Odpowiedz polub

click to expand...