Robert Whittaker, były mistrz UFC, jest zdania, że dla Khamzata Chimaeva walka z Seanem Stricklandem byłaby poważnym wyzwaniem. Sam Chimaev jest przekonany, że skończyłby Stricklanda przed czasem.

Po ostatniej wygranej Khamzata Chimaeva nad Kamaru Usmanem Sean Strickland, mistrz kategorii średniej, zapowiedział, że Chimaev nie zasługuje na walkę o pas, ale ponieważ ludzie chcą go oglądać, to ostatecznie może się z nim zmierzyć. Chimaev natomiast jest pewny, że może skończyć Stricklanda przed czasem. Takiej pewności nie ma natomiast Robert Whittaker, były mistrz wagi średniej, który w audycji MMArcade powiedział:

Pokonał Usmana, który jest twardym rywalem. Trudno jednak stwierdzić, jak poradzi sobie z innymi zawodnikami wagi średniej. To styl tworzy walkę, a Strickland ma całkiem dobre obrony przed obaleniami. Nie wspominając o tym, że dysponuje specyficzną stójką. Myślę, że Strickland może dać Chimaevowi trudną walkę. Nie wydaje mi się, żeby Chimaev mógł się po nim przejechać. Strickland zachowuje dużo energii w kolejnych rundach, wydaje się, że z każdą kolejną robi się szybszy. Moim zdaniem to będzie trudny sprawdzian dla Chimaeva.

Na razie jednak Khamzat Chimaev zadebiutował w rankingu najlepszych zawodników wagi średniej UFC na miejscu dziewiątym. Khamzat Chimaev pozostaje niepokonany w zawodowym MMA. Przed walkę z Usmanem rywalizował we wrześniu 2022 roku i szybko wygrał przez poddanie z Kevinem Hollandem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,879 komentarzy 2,877 polubień

Robert Whittaker, były mistrz UFC, jest zdania, że dla Khamzata Chimaeva walka z Seanem Stricklandem byłaby poważnym wyzwaniem. Sam Chimaev jest przekonany, że skończyłby Stricklanda przed czasem. Po ostatniej wygranej Khamzata Chimaeva nad Kamaru Usmanem Sean Strickland, mistrz kategorii średniej, zapowiedział, że Chimaev nie zasługuje na walkę o pas, ale ponieważ ludzie chcą go oglądać, […]

Odpowiedz polub

click to expand...