Prezydent UFC ponownie zaatakował w mediach mistrza Tyrona Woodley`a sugerując, że nie będzie czekać na jego powrót z rozwojem sytuacji w dywizji półśredniej.

Dana White zapytany podczas spotkania z mediami o kolejną walkę mistrzowską w wadze półśredniej, odpowiadając nie mógł się powstrzymać przed krytyką kontuzjowanego obecnie mistrza dywizji Tyrona Woodleya:

„Powiedz mi, kiedy Woodley chciał walczyć? Zawsze są z nim problemy. Nie będziemy na niego czekać” – powiedział White w rozmowie z telewizją TSN. „Ta waga jest napchana talentami, mamy dużo dobrych zawodników w niej. Niezależnie od tego, czy Woodley zawalczy czy nie, zorganizujemy starcia pomiędzy czołówką tej dywizji. Stawką może być tymczasowy tytuł.”

Taka krytyka prezydenta UFC w kierunku Woodley`a wydaje się być mocno nie na miejscu. Mistrz wagi średniej zaledwie trzy miesiące temu w pięknym stylu pokonał promowanego przez organizację Darrena Tilla.

Tuż po walce Woodley przeszedł skomplikowaną operację dłoni z powodu kontuzji jakich doznał w starciu z Anglikiem i kończy obecnie rehabilitację. W ostatnich dwóch lat był również jednym z najbardziej aktywnych mistrzów w składzie UFC tocząc aż 5 mistrzowskich walk.

Poniżej obecna sytuacja wagi półśredniej UFC:

Oraz ostatni videoblog mistrza UFC w którym pokazuje proces rehabilitacji dłoni.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.