Alexander Volkanovski, mistrz UFC wagi piórkowej, zapowiedział, że chciałby wrócić do klatki w styczniu 2024 roku. Dana White, szef UFC, jest entuzjastą takiego rozwiązania, ale najpierw chce się upewnić, że względy medyczne nie przeszkodzą Volkanovskiemu w szybkim powrocie.

Alexander Volkanovski, mistrz wagi piórkowej UFC, przegrał walkę z Islamem Makhachevem, mistrzem wagi lekkiej, podczas gali UFC 294, która odbyła się 21 października w Abu Zabi. Czempion kategorii piórkowej nie zamierza jednak robić sobie długiej przerwy od startów i chce wrócić do klatki już w styczniu 2024 roku, aby zmierzyć się z Ilią Topurią. Podczas spotkania z mediami po gali UFC 294 Dana White został zapytany o takie rozwiązanie i stwierdził:

On przegrał przez nokaut kopnięciem na głowę. Sprawdźmy najpierw, czy wszystko z nim dobrze, dajmy mu czas na powrót do pełnej sprawności, a potem będziemy rozmawiać. Oczywiście jeśli pod względem zdrowotnym wszystko będzie dobrze i on będzie gotów do powrotu, to bardzo podoba mi się ten pomysł.

Ilia Topuria zajmuje obecnie piąte miejsce w rankingu wagi piórkowej UFC. Zawodnik z Hiszpanii pozostaje niepokonany w zawodowym MMA. Dla UFC walczy od roku 2020 i stoczył w oktagonie sześć pojedynków.

Volkanovski w wadze piórkowej UFC pozostaje niepokonany. Jedyne walki, które przegrał w oktagonie, były starciami w kategorii lekkiej z Islamem Makhachevem, mistrzem tej wagi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,879 komentarzy 2,875 polubień

Alexander Volkanovski, mistrz UFC wagi piórkowej, zapowiedział, że chciałby wrócić do klatki w styczniu 2024 roku. Dana White, szef UFC, jest entuzjastą takiego rozwiązania, ale najpierw chce się upewnić, że względy medyczne nie przeszkodzą Volkanovskiemu w szybkim powrocie. Alexander Volkanovski, mistrz wagi piórkowej UFC, przegrał walkę z Islamem Makhachevem, mistrzem wagi lekkiej, podczas gali UFC […]

Odpowiedz polub

click to expand...