Dana White i Conor McGregor

Conor McGregor osiągnął w MMA ogromny sukces nie tylko pod względem sportowym, ale również finansowym. Swoim zachowaniem i walkami potrafi przyciągać tłumy widzów, nic więc dziwnego, że niektórzy zawodnicy starają się go naśladować. Takim zachowaniom nie dziwi się również szef UFC, Dana White, który w rozmowie dla serwisu Hashtagsports powiedział:

Zdarza się, że zawodnicy próbują zachowywać się jak McGregor. Gdy ktoś widzi jaki sukces odniósł Conor, widzi jak zabawny potrafi być i jak się zachowuje, to zaczyna myśleć, że może jeśli będzie zachowywać się jak on, to również osiągnie to co on.

Dana White myśli jednak, że Conor to unikatowy zawodnik i już nigdy więcej nikt taki nie pojawi się w klatce UFC.

Jest tylko jeden Conor McGregor. Ludzie często mnie pytają o to, czy myślę, że w przyszłości trafię jeszcze na kogoś takiego jak Conor, czy chcę znaleźć kogoś takiego? Nigdy nie będzie już drugiego Conora, ale pojawi się ktoś inny, kto pójdzie własną drogą i zostanie gwiazdą na własnych warunkach.

20 KOMENTARZE

 1. White: McGregor jest tylko jeden. Nie będzie już więcej takiego zawodnika. Zarobił nam tyle pieniędzy, że *blhagluablhabla* *dźwięki dlawienia się czymś podłużnym*

 2. No nie będzie, niżej jest tylko machanie kutasem na wizji, rzucanie prawdziwym gównem, wysranym przed chwilą z dupy, w przeciwnika i takie tam. Nie pokażą tego bo ESPN kontrakt zerwie. :jjsmile:

  No cóż, jakbym miał firmę i mój pracownik robił mi takie wyniki, tyle siana do kieszeni wsadził, to bym mu pomnik postawił.

 3. Gdy ktoś widzi jaki sukces odniósł Conor, widzi jak zabawny potrafi być i jak się zachowuje, to zaczyna myśleć, że może jeśli będzie zachowywać się jak on, to również osiągnie to co on.

  To jest właśnie irytujące w tym pajacowaniu niektórych zawodników. Myślą że jak będą jak Conor to odniosą taki sukces jak on, bo przecież są zbyt tępi żeby się zorientować że udało mu się dlatego że był oryginalny i nie było nikogo jak on. A jak teraz jest 500 takich samych kolesi to jak ktoś ma zwracać na nich uwagę..

 4. Jest tylko jeden Conor McGregor. Ludzie często mnie pytają o to, czy myślę, że w przyszłości trafię jeszcze na kogoś takiego jak Conor, czy chcę znaleźć kogoś takiego? Nigdy nie będzie już drugiego Conora, ale pojawi się ktoś inny, kto pójdzie własną drogą i zostanie gwiazdą na własnych warunkach.

 5. Nawet Dana wie, że Conor to już emeryt, którego potencjalne wejście do klatki się nie pyli, bo pachnie srogim blamażem.

 6. No właśnie jak rudego nie lubię tak on był oryginalny. Ahhh ten dzisjejszy trasztolk.

  Tylko Majki i Chael

  Oni byli w tym dobrzy i robili to zanim to było modne

 7. Co by o nim nie mówić to zmienił tą dyscyplinę, pokazał innym jak zarabiać hajs, a inni zaczęli go kopiować. Pewnie Danka ma rację, ciężko będzie o drugiego bezrobotnego hydraulika na zasiłku, który osiągnie taki sportowy i medialny sukces.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.