alexcowboy oliveria

Khamzat Chimaev idzie przez UFC jak prawdziwy walec. Podczas gali UFC Vegas 11 wygrał w oktagonie po raz trzeci, błyskawicznie odprawiając Geralda Meerschaerta. W lipcu Chimaev poddał Johna Phillipsa i znokautował Rhysa McKee. Teraz jednak Chimaev chciałby walczyć z zawodnikami, którzy są klasyfikowani w rankingu UFC. Dużo mówi się w ostatnim czasie o jego boju ze Stephenem Thompsonem, ale ten nie jest zainteresowany takim pojedynkiem.

Chęć walki z Chimaevem wyraził natomiasy Alex Oliveira, który w rozmowie dla serwisu MMAJunkie powiedział:

Wezmę walkę, której nikt inny nie chce. Chimaev, jestem gotów walczyć z tobą teraz. Widzę, że wybierasz i wskazujesz kolejnych rywali. Jestem tutaj.

Podczas swojej ostatniej walki Alex Oliveira, po trzech rundach pokonał Petera Sobottę . Starcie zakończyło się na kartach sędziowskich, a wszyscy trzej arbitrzy punktowali pojedynek na korzyść Brazylijczyka.

Dla „Kowboja” było to drugie zwycięstwo z rzędu. W poprzednim starciu Brazylijczyk niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Maxa Griffina. Wcześniej Oliveira przegrywał z Gunnarem Nelsonem, Mike’iem Perrym i Nicolasem Dalbym.

5 KOMENTARZE

  1. Nieno jak widzę newsy o tym typie, to pierwsze co to przypominam sobie, że typ ma 7 dzieci, każde z inną laską, a wszystkie mieszkają na tej samej ulicy :razz:ociesznymirek:

  2. Nieno jak widzę newsy o tym typie, to pierwsze co to przypominam sobie, że typ ma 7 dzieci, każde z inną laską, a wszystkie mieszkają na tej samej ulicy :razz:ociesznymirek:

    Jebaka to jebaka :burnit:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.