Drugi weekend maja obfituje w sporo interesujących wydarzeń. Istotny moment dla polskiej publiczności będzie miał miejsce już w piątkowy wieczór, gdzie na rosyjskiej ziemi Marta Waliczek (2-0) będzie pojedynkować się w finale turnieju Grand Prix organizacji Battle on Volga. W ten sam dzień Paweł Kiełek (8-4) w stolicy Indonezji powalczy o pierwszą wygraną pod banderą Brave FC.  W sobotni poranek uwagę przykuje turniej wagi ciężkiej, który w Chinach organizuje Road FC. Na tej samej ziemi Rafał Kijańczuk (2-0) stanie przed szansą dopisania trzeciego zawodowego zwycięstwa, na gali M-1 Challenge 91. Polskie akcenty pojawią się również na irlandzkiej gali BAMMA 35. Sobotnia noc należeć będzie do organizacji UFC, która w Brazylii zorganizuje swoją 227 galę. Organizacja WME-IMG walczyć będzie o kibiców z organizowaną w San Jose galą Bellator 199.

Piątek (11.05.2018)

Battle on Volga 4

Data: 11.05.2018
Miejsce: MTL Arena, Samara, Rosja
Transmisja: YouTube (od 19:00)
Liczba walk: 12

Walka wieczoru:
265lbs: Shamil Abasov (3-0) vs Alexander Soldatkin (2-1) 

Karta główna:
135lbs: Omar Nurmagomedov (6-0) vs Fatkhidin Sobirov (12-1)
205lbs: Ramis Teregulov (11-5) vs Jose Agustin (5-6)
135lbs: Marta Waliczek (2-0) vs Karina Vasilenko (4-4) 
125lbs: Artur Bagautinov (5-1) vs Rustam Saidullaev (5-4)
205lbs: Vladimir Seliverstov (3-1) vs Mikhail Mayboroda (1-0)
135lbs: Liliya Kazak (6-2) vs Valeria Karygina (1-1)
185lbs: Rinat Fakhretdinov (14-2) vs Bayram Mamedov (0-0)
205lbs: Kiril Kuzmin (2-1) vs Roman Gotovtsev (0-1)
185lbs: Viktor Shabalov (0-1) vs Nikita Novikov (5-1)
155lbs: Nurullo Aliev (1-0) vs Rasul Mamedbekov (1-0)
155lbs: Artur Zainukov (5-2) vs Vitaly Tverdokhlebov (5-2)

_________________________

Brave 12: KHK Legacy

Data: 11.05.2018
Miejsce: Balai Sarbini, Dżakarta, Indonezja
Transmisja: Combate Brazil (od 14:00)
Liczba walk: 11

Rozpiska:

Walka wieczoru:
155lbs: Eldar Eldarov (9-1) vs Brian Hooi (15-6)

Karta główna:
170lbs: Tahar Hadbi (14-6) vs Jarrah Al-Silawi (11-2)
170lbs: Paweł Kiełek (8-4) vs Mehdi Baghdad (10-5)
205lbs: Vincent Majid (4-0) vs Yi Chong Jing (2-0)
145lbs: Hamza AlKooheji (6-1) vs Khalid Taha (11-1)
145lbs: Marat Magomedov (9-1) vs Luke Adams (10-9)
155lbs: Gadzhimusa Gadzhiev (7-4) vs Leonardo Mafra (14-4)

Karta wstępna:
155lbs: Hardeep Rai (2-0) vs John Brewin (1-0)
135lbs: Jeremy Pacatiw (6-2) vs Kaan Ofli (4-2)
125lbs: Hussain Maki (0-1) vs Jomar Pa-ac (5-1)
135lbs: Gamzat Magomedov (2-0) vs Zech Lange (4-1)

_________________________

Sobota (12.05.2018)

Road FC 47

Data: 12.05.2018
Miejsce: Cadillac Arena, Pekin, Chiny
Transmisja: Panda.TV / SpoTV / Afreeca.tv / Daum.com (od 9:00)
Liczba walk: 11

Rozpiska:

Walka Wieczoru:
265lbs: Aorigele (6-3) vs Jae Hoon Kkim (0-3)

Karta główna:
265lbs: Siala Siliga (12-5) vs Gilbert Yvel (39-16)
265lbs: Gabi Gracia (4-0) vs Veronika Futina (0-0)
265lbs: Oli Thompson (17-10) vs Chaolong Deng (3-4)
265lbs: Chris Barnett (16-6) vs Alexandru Lungu (16-4)
265lbs: Handong Kong (3-5) vs Kazuyuki Fujita (15-14)
138lbs: Heili Alateng (12-6) vs Jong Hyun Kwak (5-4)
159lbs: Yincang Bao (11-5) vs Shinji Sasaki (18-11)
136lbs: Yingchao Jing (0-0) vs Marina Kumagai (0-0)
159lbs: Won Bin Ki (6-5) vs Thirayut Khaorat (3-2)
159lbs: Baoshe Riguleng (1-1) vs Bruno Miranda (10-3)

_________________________

M-1 Challenge 91

Data: 12.05.2018
Miejsce: Shenzhen, Chiny
Transmisja: FITE.TV (Prelimsy – od 16:30) / PPV (Karta główna)
Liczba walk: 9

Rozpiska:

Walka Wieczoru:
205lbs: Mikhail Zayats (23-8) vs Caio Magalhaes (10-4)

Karta główna:
145lbs: Musu Nuertiebieke (12-2) vs Daniel Swain (17-8)
145lbs: Andrey Lezhnev (17-7) vs Asikerbai Jinensibieke (16-7)
170lbs: Robert Turnquest (9-4) vs K. Tuluosibake (13-8)
155lbs: Michel Silva (18-7) vs Zhu Rong (8-3)

Karta wstępna:
135lbs: Janne Elonen-Kulmala (15-6) vs Huoyixibai Chuhayifu (9-3)
205lbs: Matt Clempner (2-0) vs Rafał Kijańczuk (2-0)
135lbs: Selem Evloev (3-0) vs Xiaolong Wu (3-8)
125lbs: Vazha Tsiptauri (4-1) vs Zelangzhaxi (7-2)

_________________________

Ladies Fight Night 9

Data: 12.05.2018
Miejsce: Centrum Konferencyjne Terminal Hotel, Wrocław, Polska
Transmisja: lfn.com.pl / Facebook (od 19:00)
Liczba walk: 7

Rozpiska:

Walka wieczoru: 
56kg: Eliska Pelechova (9-8) vs Emma Gongora (33-3) *

Pozostałe walki:
52kg: Hanna Gujwan (1-2) vs Claire Lopez (2-0)
56kg: Małgorzata Dymus (5-4) vs Karolina Klusova (9-2) *
63kg: Kamila Bałanda (11-2) vs Lucia Szabova (16-1) *
52kg: Barbara Nalepka (4-3) vs Beata Bardziak (0-0)
52kg: Aleksandra Mądraszewska (0-0) vs Izabela Szelest (0-0) *
52kg: Ewelina Woźniak (0-0) vs Kinga Jędrasik (0-0)

_________________________

ONE Championship: Grit and Glory

Data: 12.05.2018
Miejsce: Jakarta Convention Center, Dżakarta, Indonezja
Transmisja: Facebook (Prelimsy – od 12:00) | Youtube (Karta główna)
Liczba walk: 9

Rozpiska:

Walka wieczoru:
115lbs: Alex Silva (7-1) vs Yoshitaka Naito (12-1) 

Karta główna:
115lbs: Stefer Rahardian (7-0) vs Himanshu Kaushik (4-1)
185lbs: Leandro Ataides (10-3) vs Vitaly Bigdash (9-1)
145lbs: Kotetsu Boku (26-12) vs Rafael Nunes (11-1)
105lbs: Priscilla Gaol (2-2) vs Rome Trinidad (1-1)
145lbs: Victorio Senduk (3-0) vs Sor Sey (3-2)
125lbs: Eliyas Latupeirissa (0-1) vs Dodi Mardian (1-2)
135lbs: Radeem Rahman (2-1) vs Dan Fen Tang (2-0)
115lbs: Riski Umar (2-1) vs Doan Birawa (0-0)

_________________________

BAMMA 35

Data: 12.05.2018
Miejsce: 3Arena, Dublin, Irlandia
Transmisja: Facebook (Prelimsy – od 20:00) | Eir Sport (Karta główna)
Liczba walk: 15

Rozpiska:

Walka wieczoru:
170lbs: Alex Lohore (14-2) vs Ion Pascu (17-8)

Karta główna:
170lbs: Kiefer Crosbie (3-0) vs Josh Plant (2-1)
145lbs: Decky Dalton (7-3) vs Sean Tobin (6-3)
145lbs: Dylan Logan (2-3) vs Adam Gustab (4-2)

Karta wstępna:
155lbs: Dean Barry (1-0) vs Patrick Blight (0-6)
155lbs: Myles Price (9-6) vs Phil Raeburn (8-6)
170lbs: James Sheehan (0-1) vs Dillon Manning (0-1)
170lbs: Steve Owens (2-2) vs Daniel Olejniczak (1-1)
170lbs: Maciej Gierszewski (2-2) vs Sebastian Kozok (0-2)
170lbs: Karl McCalig (0-0) vs Joseph Whelan (0-1)
185lbs: Diarmuid Ó Buachalla (0-0) vs Martin Ward (0-0)
135lbs: Austin Lynch (0-0) vs Matiss Zaharovs (0-0)
170lbs: Paweł Polityło (1-1) vs Nathan Kelly (0-1)

Walki amatorskie:
170lbs: Mark Gallivan (7-2) vs John Byrne (9-4)

_________________________

UFC 224

Data: 12.05.2018
Miejsce: Jeunesse Arena, Rio de Janeiro, Brazylia
Transmisja: Fox / Fight Pass (Prelimsy – od 00:00) | PPV / Polsat Sport (Karta główna – od 04:00)
Liczba walk: 13

Rozpiska:

Walka wieczoru:
135lbs: Amanda Nunes (MMA 15-4) vs Raquel Pennington (MMA 9-5) 

Karta główna:
185lbs: Ronaldo Souza (MMA 25-5) vs Kelvin Gastelum (MMA 15-3)
115lbs: Mackenzie Dern (MMA 6-0) vs Amanda Cooper (MMA 3-3)
135lbs: John Lineker (MMA 30-8) vs Brian Kelleher (MMA 19-8)
185lbs: Lyoto Machida (MMA 23-8) vs Vitor Belfort (MMA 26-13)

Karta wstępna:
185lbs: Cezar Ferreira (MMA 12-6) vs Karl Roberson (MMA 6-0)
265lbs: Alexey Oleinik (MMA 55-11) vs Junior Albini (MMA 14-3)
155lbs: Davi Ramos (MMA 7-2) vs Nick Hein (MMA 14-2)
170lbs: Elizeu Zaleski (MMA 18-5) vs Sean Strickland (MMA 19-2)
170lbs: Warlley Alves (MMA 11-2) vs Sultan Aliev (MMA 14-2)
185lbs: Thales Leites (MMA 27-8) vs Jack Hermansson (MMA 16-4)
170lbs: Alberto Mina (MMA 13-0) vs Ramazan Emeev (MMA 16-3)
185lbs: Markus Perez (MMA 9-1) vs James Bochnovic (MMA 8-2)

_________________________

Bellator 199

Data: 12.05.2018
Miejsce: SAP Center, San Jose, Kalifornia
Transmisja: Paramount Network (Prelimsy – od 23:30)
Liczba walk: 15

Rozpiska:

Walka wieczoru:
265lbs: Ryan Bader (24-5) vs Muhammed Lawal (21-6)

Karta główna:
170lbs: Jon Fitch (30-7-1) vs Paul Daley (40-15-2)
265lbs: Cheick Kongo (27-10-2) vs Javy Ayala (10-6)
145lbs: Aaron Pico (2-1) vs Lee Morrison (18-8)
155lbs: Carrington Banks (7-0) vs Adam Piccolotti (9-2)

Karta wstępna:
170lbs: James Terry (19-9) vs Don Mohammed (5-1)
185lbs: Brandon Hester (4-0) vs Diego Herzog (4-2-1)
125lbs: Marc Climaco (1-0) vs Daniel Oseguera (0-0)
155lbs: Elias Anderson (0-0) vs Hyder Amil (1-0)
135lbs: Josh San Diego (7-3) vs Nohelin Hernandez (7-2)
170lbs: Dominic Summer (1-2) vs Thomas Ponce de Leon (1-0)
135lbs: Khai Wu (1-0) vs Cass Bell (0-0)
125lbs: Josh Paiva (9-2) vs Adam Antolin (13-3)
155lbs: Gaston Bolanos (2-1) vs Malcolm Hill (3-4)
145 lbs: Amber Leibrock (2-1) vs Janay Harding (3-2)

43 KOMENTARZE

  1. Chyba pierwszy raz główna karta bellatora ciekawi mnie bardziej niż karta numerowanego ufc.

    Może poza Jacare i gastelumem.

  2. Zdecydowana większość i tak tylko ufc obejrzy:fjedzia:

    Spodziewałem się ciut większego entuzjazmu. :tysoncoffe:

  3. Mogliście dam linki do tych co lecą na youtube

    Nie mogłem, bo większości tych transmisji jeszcze nie ma 🙂 Będę aktualizował temat w miarę rozwoju sytuacji.

  4. Nie mogłem, bo większości tych transmisji jeszcze nie ma 🙂 Będę aktualizował temat w miarę rozwoju sytuacji.

    To mi się podoba

  5. Według facebooka powinna już wystartować i dalej nic :mamedwhat:

    Na plakacie jest ze od 19 czyli minus 5 godzin to wychodzi 14

  6. Na plakacie jest ze od 19 czyli minus 5 godzin to wychodzi 14

    Wcześniej sugerowałem się tapology, teraz fejsem. Sprawdzałem godzinę temu, przed ćwiczeniami i miało wystartować "mniej niż godzinę temu". Ale te mniejsze gale mają to do siebie, że pojawiają się różne godziny transmisji, także pewnie w następnych tygodniach też będę w ostatniej chwili coś poprawiał.

  7. gala z kielkiem leci na jakims combate brazil ale nie potrafie tego ogarnac:wtf2:

    jutrzejszego road fc tez nie bedzie na youtubie

  8. No i gdzie ten link do Kiełka?

    gala z kielkiem leci na jakims combate brazil ale nie potrafie tego ogarnac:wtf2:

    Brave leci TUTAJ 😉 Nie mogę wrzucić do tematu, bo to nie youtube.

  9. Kiełek wygrał – trzy rundy dominacji w parterze – zwycięstwo uczczone tradycyjnym okrzykiem bojowym… kurwa!

  10. Waliczek wygrała przez KO –  wysokim kopnięciem! Ale było to MMA na lodzie(ślisko jak cholera w oktagonie)! Ma pas!

  11. dla mnie to i po zydowsku moga nawijac,wazne ze jest transmisja 😆

    myslisz ze turniej zacznie sie ok 12 ?

  12. myslisz ze turniej zacznie sie ok 12 ?

    no tak mniej wiecej bo wczesniej bedzie 5 zwyklych walk a gala rusza o 10

  13. no tak mniej wiecej bo wczesniej bedzie 5 zwyklych walk a gala rusza o 10

    jak bedzie turniej sie zaczynal to mnie oznacz 🙂

  14. male ale na calym ekranie lataja

    jak mi powiedziales o tych napisach to dopiero na nie zwrocilem uwage, strasznie wkurwiajace:siara:

  15. jak mi powiedziales o tych napisach to dopiero na nie zwrocilem uwage, strasznie wkurwiajace:siara:

    zaczelo sie gp to tnie jak chuj

  16. zaczelo sie gp to tnie jak chuj

    u mnie nic nie tnie, smiga ladnie tak samo jak na poczatku

    na ktorym linku ogladasz?

  17. Ładniejsza przegrała. :jimcarrey:

    Edit

     Posłcuhałem wywiadów z tą Mądraszewską i wydaje się bardzo mądrą dziewczyną. Będą z niej ludzie.

    Edit 2

    :duckfap:

  18. Czyli będą tylko dwie walki MMA. Woźniak już wygrała, jeszcze Hania Gujwan będzie starała się naprawić swój rekord.

  19. Prelimsy BAMMA. Karta główna będzie na Fite za darmo, jeśli ktoś pokombinuje i zmieni IP na wyspiarskie. 😆

    @Edit: Oprócz godziny, zmienili też kolejność w rozpisce. Miał otwierać Polityło, a otwiera Olejniczak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.