Na ten moment świat MMA oraz boksu skupił się tylko na jednej walce – McGregor vs. Mayweather. Wiele osób krytykuje to zestawienie, wiele też je chwali. Andre Ward, jeden z najlepszych pięściarzy w historii bez podziału na kategorie wagowe przytomnie skomentował całe to wydarzenie. Amerykanin wierzy, że będzie miało ono dobry wpływ na boks jako sport.

Myślę, że to dobre dla boksu. Podoba mi się to zestawienie. Będę oglądał galę, nie mam negatywnych emocji związanych z tą walką. Nie mam z tym żadnego problemu.

Jeśli nie chcesz tego oglądać to nie oglądaj, nie kupuj PPV, nie musisz tego robić. Jeśli nie podoba Ci się cała otoczka, możesz przełączyć kanał albo po prostu tego nie czytać. Nie mam zamiaru promować tej walki, ale wiem, że szum wokół tego pojedynku nie jest niczym złym. Wszyscy na tym korzystamy. Myślę, że ostatecznie wyjdzie to nam na dobre. Po prostu widzowie muszą zrozumieć na co się piszą.

Fajnie, że Floyd prawdopodobnie zdobędzie 50 wygraną w karierze w tak unikalny sposób zamiast walczyć z kolejnym, zwyczajnym gościem. Do tego dobrze mu zapłacą więc to kolejny plus.

 

1 KOMENTARZ

  1. Prawda jest taka że w dniu walki całe MMAROCKSmaniak będzie przed kompem czy nam się to podoba czy nie nic lepszego do oglądania nie znajdziemy 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.