wanderlei_silva

(Fot.Dave Mandel/Sherdog.com)

Jak donoszą zagraniczne portale branżowe, Wanderlei Silva (MMA 35-12-1-1) nie pojawił się na dzisiejszym posiedzeniu Komisji Sportowej Stanu Nevada.

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami zawodnik miał stanąć przed Komisją na posiedzeniu, w trakcie którego miało dojść do wysłuchania stron w postępowaniu związanym z poczynaniami Silvy. Brazylijczyk już w czerwcu przyznał się do stosowania niedozwolonych diuretyków mających złagodzić skutki urazu nadgarstka jakiego nabawił się podczas bójki z Chaelem Sonnenem (MMA 28-14-1) na planie trzeciego sezonu brazylijskiej edycji programu „The Ultimate Fighter”. Do listy przewinień dołączył ucieczkę przed przedstawicielami Komisji mającymi pobrać próbki krwi i moczu na potrzeby niezapowiedzianego testu na obecność w organizmie niedozwolonych substancji.

Posiedzenie miało być transmitowane za pośrednictwem UFC Fight Pass, lecz tuż po jego rozpoczęciu ogłoszono, iż Wanderlei jest nieobecny na sali, gdyż złożył wniosek o zaniechanie jakichkolwiek akcji dyscyplinarnych wobec jego osoby. Członkowie Komisji rozpatrzą podanie w najbliższej przyszłości i najpewniej wyznaczą datę kolejnego wysłuchania

I chociaż tym razem Wanderleiowi udało się opóźnić tok postępowania, to kara nałożona przez NSAC wydaje się nieuchronna i może przyjąć postać zawieszenia licencji lub grzywny finansowej.

13 KOMENTARZE

 1. Nie pojawił się ale swojego prawnika wysłał.

  Co by nie było, zawsze i wszędzie WAR WAND!
  „Broni się jak przysłowiowe Westerplatte” – Tomasz Majewski

 2. Mało subtelnie daje do zrozumienia, że jest na bombie Laughing

  Sprzedawca w pewnym sklepie odzieżowym odmówił sprzedaży legginsów grubej dziewczynie powołując się na klauzulę sumienia.
 3. hahaa nie no bezczelność , żeby było uczciwie powinni go zbanować na 2 lata jak Szela bo to już nie jest zabawne

 4. Odwodniają organizm, co miałoby niby zapobiec zbieraniu się wody w okolicach uszkodzonego nadgarstka. Mniej więcej tak to chyba tłumaczył w czerwcu.

 5. Pierdolenie, co jak co ale nadgarstki to Wanderlei miał zawsze rozgrzane

 6. Cały Wand to teraz już niezła kpina. Otro mu się klepki poprzestawiały i pod deklem nie halo się zrobiło.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.