wanderlei silva belfort vitor

Wanderlei Silva, który nie walczył od 2018 roku, chce stoczyć pięściarski pojedynek z Vitorem Belfortem, z którym miał okazję walczyć niegdyś w klatce UFC.

Vitor Belfort, który podczas niedawnej gali Triller Fight Club w bokserskim boju pokonał Evandera Holyfileda, chce dalej walczyć w pięściarstwie.

Wanderlei Silva, jego były rywal z oktagonu UFC, jest chętny na spotkanie z nim w ringu, o czym powiedział w rozmowie dla serwisu Ag Fight.

To byłaby bardzo interesująca walka i co ważne, to jest walka, którą wszyscy chcą zobaczyć. Jestem pewny, że w boksie potoczy się inaczej niż potoczyła się w MMA. Mam bardzo dobre umiejętności bokserskie. Trenuję boks od lat i jestem pewien, że będę potrafił wszystkich zaskoczyć.

Silva i Belfort spotkali się w klatce UFC w roku 1998. Wówczas Belfort już w pierwszej minucie walki odprawił Silvę ciosami.

Wanderlei Silva to prawdziwa legenda świata MMA. Walczył od roku 1996. Bił się zarówno w organizacji Pride jak i UFC. Dziś Silva ma już jednak 45 lata, a ostatni raz walczył w roku 2018. Bił się wówczas z Quintonem Jacksonem dla organizacji Bellator i został znokautowany.

Vitor Belfort po odejściu z UFC związał się kontraktowo z azjatycką organizacją One. Mimo szumnych zapowiedzi ostatecznie nigdy nie doszło do jego debiutu w klatce tej marki. Teraz Belfort skupił się na boksie. Chciałaby zawalczyć w nim z Andersonem Silvą lub jednym z braci Paul. Silva kategorycznie jednak odmówił takiego pojedynku, a Jake Paul również nie jest chętny na takie starcie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Boxerross

Maximum FC
Bantamweight

1,404 komentarzy 1,936 polubień

Faktycznie boks na wysokim poziomie :beczka:

Odpowiedz polub

lemmy

KSW
Welterweight

5,351 komentarzy 8,916 polubień

Organizatorzy będą odgrzewać te kotlety, a emeryci walczyć za co raz mniejsze pieniądze. Szkoda trochę niszczyć te legendy, ale co zrobisz , jak nic nie zrobisz?

Odpowiedz polub

No.7

Oplot Challenge
Middleweight

80 komentarzy 114 polubień

A Ken Shamrock nie chciałby zawalczyć? Dziadki nie kumają, że nie każdy sprzeda tyle PPV co dżejki pole, co pokazał Evander dobitnie.

Odpowiedz 1 Like

Siwy25_1

Brutaal
Middleweight

566 komentarzy 1,046 polubień

Ja też tego chce! Dajcie im wózek koksu na miesiąc przed i niech się dzieje wola nieba!
:burnit:

Odpowiedz polub

R
Ragnar L

Oplot Challenge
Middleweight

85 komentarzy 178 polubień

Leję na tych emerytów w końcu któryś zejdzie w ringu i przestaną organizować to gowno. Przecież tego się nie da oglądać może weźmy jakiegoś emeryta z F1 i niech się ściga no żałosne to jest.

Odpowiedz polub

bassline9

Brutaal
Lightweight

520 komentarzy 940 polubień

Lubię Silvę, ale nie powinien już wchodzić do klatki bo jeszcze szybciej niż mysli będzie mógł oddać mózg do badań.

Odpowiedz polub

Cinek007

KSW
Middleweight

5,656 komentarzy 4,498 polubień

Vitor Belfort, który podczas niedawnej gali Triller Fight Club w bokserskim boju pokonał Evandera Holyfileda

:mjsmile:

Odpowiedz polub

Patrosixxx

Shark Fights
Featherweight

1,123 komentarzy 1,181 polubień

A Ken Shamrock nie chciałby zawalczyć? Dziadki nie kumają, że nie każdy sprzeda tyle PPV co dżejki pole, co pokazał Evander dobitnie.

Evander również pokazał jak żal.patrzec na upadek wielkich gwiazd

Odpowiedz polub