fedor emelianenko junior dos santos

Junior dos Santos, który jakiś czas temu został zwolniony z UFC, nie ma zamiaru kończyć kariery i byłby zainteresowany spróbowaniem swoich sił w Bellatorze.

Jakiś czas temu UFC postanowiło rozstać się z legendami królewskiej kategorii wagowej, Alistairem Overeemem i Juniorem dos Santosem. Organizacja postanowiła zakończyć współpracę z Holendrem i Brazylijczykiem, gdy ci przegrali swoje ostatnie walki.

Dos Santos przyznał w rozmowie dla serwisu AG Fight, że jest otwarty na to, żeby walczyć w Bellatorze i spotkać się tam z Fedorem Emelianenko.

Jestem wielkim fanem Fedora. Zmierzenie się z nim, to byłoby coś. Nie wiem jaka jest jego aktualna sytuacja i czy on dalej walczy, ale wiem, że jest w Bellatorze. Jakiś czas temu Ryan Bader mówił, że chętnie zobaczyłby mnie w Bellatorze, to też byłoby interesujące starcie, bo on jest twardzielem. A może rewanż z Alistairem Overeemem?

Junior dos Santos to były mistrz UFC wagi ciężkiej. W swojej karierze  mierzył się z m.in. Francisem Ngannou, Stipe Miociciem, Cainem Velasquezem, Frankiem Mirem, Derrickiem Lewisem czy Markiem Huntem. 16 z 21 wygranych zdobywał przez skończenia przed czasem. Mistrzem UFC został w 2011 roku po znokautowaniu Velasqueza na pierwszej, historycznej gali w telewizji FOX. Pas zdołał obronić tylko jeden raz, w starciu z Frankiem Mirem. Stracił go już w rewanżu z Cainem.

7 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Masta

Vale Tudo </br><b> Open</b>

21,447 komentarzy 35,729 polubień

Na pewno któryś by leżał w 1 ej. Oby junior

Odpowiedz polub

Ludwiczek

UFC </br><b> Flyweight</b>

7,981 komentarzy 13,974 polubień

Fedzie Bader prostym położył. Izi łin dla Cygana

Odpowiedz polub

ziomeq

Brutaal</br><b> Super Heavyweight</b>

674 komentarzy 843 polubień

JDS obecnie nie ma szans nawet na punchdown a mowi o Fedorze

Odpowiedz polub

flyingleb

Brutaal</br><b> Heavyweight</b>

639 komentarzy 1,155 polubień

Kurde kiedyś człowiek by powiedział że JDS zmiecie z planszy Fedora. Teraz jednak po ostatnich wyczynach wraku Cygana to szanse są raczej równe.

Odpowiedz polub

goldman_777

Oplot Challenge </br><b> Lightweight </b>

30 komentarzy 19 polubień

takie propozycje przypominają mi niskiej jakości kiełbasę śląską( drobiową w dodatku) z biedry. kogo dzisiaj interesuje walka dziadków? to co było dawniej już nigdy nie wróci. walki fedora interesowały mnie 10 lat temu jak miał z kapitanem walczyć czy ajsmenem. dzisiaj to tylko odgrzewany kotlet i to po raz któryś.

Odpowiedz polub

Kraver

Legacy FC </br><b> Light Heavyweight</b>

2,106 komentarzy 1,116 polubień

Po pierwsze to jak można się nazywać junior mając 37 lat? :mamed:
Po drugie witamy w Geriatorze panie dos Santos:roberteyeblinking:

Odpowiedz polub