Łukasz Brzeski stoczy kolejną walkę w organizacji UFC. Polak poznał już termin i rywala. Starcie dla Łukasza ma być ostatnią szansą na pozostanie w amerykańskiej organizacji.

Podczas gali UFC Fight Night: Holloway vs Korean Zombie, która odbyła się 26 sierpnia 2023 roku w Singapurze, Łukasz Brzeski zmierzył się z Waldo Cortesem-Acostą i przegrał. Dla Polaka był to trzeci pojedynek w UFC i trzecia porażka. Brzeski dostanie jednak kolejną szansę od amerykańskiej marki, o czym poinformował Artur Gwóźdź, menadżer zawodnika.

GOOD NEWS. Mamy kolejną walkę Łukasza Brzeskiego w UFC, termin i przeciwnika znamy. Zmiany poczynione i teraz nie ma co ukrywać, to walka o być albo nie być w UFC.

We wrześniu 2021 roku podczas gali z cyklu Dana White’s Contender Series Łukasz Brzeski poddał Dylana Pottera i wywalczył sobie kontrakt z organizacją UFC. W sierpniu roku 2022 na gali UFC w Kalifornii Łukasz stoczył swój pierwszy pojedynek w największej organizacji MMA na świecie. Rywalem Polaka był Martin Buday. Stracie rozegrało się na pełnym dystansie, a sędziowie zwycięzcą wskazali Budaya. 11 marca w Las Vegas Łukasz Brzeski zmierzył się z Karlem Williamsem. Pojedynek ponownie rozegrał się na pełnym dystansie i ponownie Łukasz musiał w nim uznać wyższość rywala.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,975 komentarzy 3,040 polubień

Łukasz Brzeski stoczy kolejną walkę w organizacji UFC. Polak poznał już termin i rywala. Starcie dla Łukasza ma być ostatnią szansą na pozostanie w amerykańskiej organizacji. Podczas gali UFC Fight Night: Holloway vs Korean Zombie, która odbyła się 26 sierpnia 2023 roku w Singapurze, Łukasz Brzeski zmierzył się z Waldo Cortesem-Acostą i przegrał. Dla Polaka […]

Odpowiedz polub

click to expand...