Adam Wieczorek (8-1) po raz kolejny musi przełożyć swój debiut w Oktagonie największej organizacji MMA na świecie. Jak poinformowało UFC, pojedynek Polaka z Anthonym Hamiltonem (15-8) został przełożony na galę w Australii, 19 listopada. Organizacja nie podała jednak oficjalnego powodu przełożenia starcia.

Jak podaje jednak portal MMAjunkie.com, odwołany staredown na oficjalnej ceremonii ważenia, a ostatecznie walka tej dwójki została odwołana ze względów bezpieczeństwa, a dokładniej przez grupę chuliganów Lechii Gdańsk, którzy pojawili się na piątkowym ważeniu.

6 KOMENTARZE

  1. Musicie na to spojrzeć z 2 strony Wieczorek to kibic Ruchu i sam nie raz był na chujowych akcjach i teraz to się zemscilo .ROK temu we Francji Ruch Wisła i Widzew bili Polaków i teraz cała Polska ma na nich ciśnienie i będą …..

  2. Manfred004 a jakim trzeba być debilem żeby jechać do innego kraju na mistrzostwa w piłce nożnej tylko po to żeby bic  Polakow w  biało czerwonych barwach ? teraz będzie spijal śmietankę czy to na pilce ,mma a nawet jak pójdzie w bierki pograć .Sam wybrał ta drogę i to jest tylko i wyłącznie jego wina .I nie jestem z Lechii Gdańsk.

  3. Jaką ta piłka zła i kibice straszni ale nie patrzycie na to ze zawodnicy mma sa chuliganami i biją ludzi robią zadymy na stadionach walczą w ustawach ,nawet jeden zawodnik mma z Łodzi  pod stadionem kose wylapal (pewnie przypadkowa ofiara hehe)Może mma to bandyci gorsi od kiboli?

  4. Bydło nie bydło poprostu korzystają z okazji by dopiec. Akurat Ruch zaognił sprawę na euro a jak chłop się z nimi utożsamia to tak wyszlo

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.