Robert Bryczek przegrał w debiucie dla organizacji UFC. Mateusz Gamrot wierzy jednak, że Robert może kolejnym pojedynkiem powrócić na prostą w swojej sportowej drodze.

Podczas gali UFC Fight Night: Hermansson vs Pyfer, która odbyła się 10 lutego w Las Vegas, Robert Bryczek wszedł po raz pierwszy do oktagonu UFC. Polak w starł się Ihorem Potierią i przegrał na punkty. O walkę Roberta został zapytany Mateusza Gamrot, który odpowiadają na pytania fanów na Instagramie napisał:

Nie poszło tak, jakbyśmy chcieli niestety. Na sport i jego wynik wpływa również wiele innych czynników. W tym wypadku wiem, że rywal z trzy razy się zmienił w przeciągu kilku dni, więc zmieniała się też taktyka i plan na walkę. Zabrakło paru rzeczy na pewno, ale w UFC jedna walka może wszystko zmienić, więc chwila przerwy i czekam na kolejny bój.

Robert Bryczek miał zadebiutować w klatce organizacji UFC podczas gali UFC Vegas 79, która odbyła się 23 września 2023 roku w hali UFC Apex. Polak miał zmierzyć się z Jacobem Malkounem, ale ostatecznie formalności wizowe spowodowały, że debiut Bryczka w UFC został przełożony w czasie. Robert Bryczek rywalizuje w zawodowym MMA od 2011 roku. W tym czasie stoczył 26 pojedynków i 17 z nich wygrał. Wchodząc do UFC Polak był na fali pięciu wygranych z rzędu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,011 komentarzy 3,093 polubień

Robert Bryczek przegrał w debiucie dla organizacji UFC. Mateusz Gamrot wierzy jednak, że Robert może kolejnym pojedynkiem powrócić na prostą w swojej sportowej drodze. Podczas gali UFC Fight Night: Hermansson vs Pyfer, która odbyła się 10 lutego w Las Vegas, Robert Bryczek wszedł po raz pierwszy do oktagonu UFC. Polak w starł się Ihorem Potierią […]

Odpowiedz polub

click to expand...