Dustin Poirier (MMA 25-6,1NC), były tymczasowy mistrz wagi lekkiej, który w swoim ostatnim boju został pokonany przez mistrza UFC, Khabiba Nurmagomedova (MMA 28-0), na razie nie wiem kto będzie jego kolejnym rywalem. Niedawno Poireri wyzwał na pojedynek Conora McGregora (MMA 22-4). Nie jest to jednak jedyny rywal, z którym Dustin chciałby się bić. Kolejnym jest Nate Diaz (MMA 20-12).

Zobacz również: Dustin Poirier chce rewanżu z Conorem McGregorem

Wiem, że w walce z Diazem mógłbym błyszczeć. To jest świetny rywal, pasujący do mojego stylu walki. Myślę, że mógłbym się świetnie przygotować do tego pojedynku.

W rozmowie dla serwisu MMA Junkie Porier dodał też, że jest mu obojętne w jakiej wadze miałby się bić z Diazem.

Bardzo chciałbym tej walki. Mogę z nim walczyć w 170 funtach. Mogę walczyć z nim w każdej wadze. Uważam, że to świetne zestawienie. Fani byliby zachwyceni. Zobaczymy co będzie, bo na razie nie wiem jak wszystko dalej się poukłada. Nie wiem nawet czy Nate będzie dalej walczył.

Jakiś czas temu Poirer zapowiedział również w mediach społecznościowych, że gdyby doszło do jego walki z Diazem, znokautowałby Nate’a.

Poirier i Diaz mieli z sobą walczyć pod koniec 2018 roku, ale ostatecznie do starcia nie doszło z powodu kontuzji Dustina.

30 KOMENTARZE

 1. Oj Dustin, w walce nie chodzi o to, żeby błyszczeć, tylko żeby cię jakiś wąchacz jaj przez 20 minut trzymał aż się zmęczysz i poddasz. I z takim się umów.

 2. Jak lubie Diaza to powinen pasowac Poirierowi ale i tak bym to zobaczyl , fajna wojna mogla by byc.:dont_be_scared:

 3. Chętnie zobaczę wygrana Diaza, i jak Cie dupa piecze haha

  Chyba z swoim bratem, kto więcej blantów wyjara. Z czołówka nie ma szans, każdy funduje mu taki gwałt jak Jorge

 4. Chyba z swoim bratem, kto więcej blantów wyjara. Z czołówka nie ma szans, każdy funduje mu taki gwałt jak Jorge

  Jaki gwałt człowieku….

 5. Tak jak Diaz w obydwu walkach z knurem

  Taa:cryme: profesor diaz.  :mjsmile:

  Wystarczylo ze Conor rozłożył siły na 5 rund i to dalo mu zwyciestwo.

 6. Przecież Diaz to nie wiedział gdzie jest,  Jorge wyglądał tam jak profesor

  Conor nie wiedział gdzie jest w dwóch walkach z Diazem. W pierwszej tak mu Diaz wyjebał, że chłopakowi się pojebało w głowie, że jest mistrzem graplingu i poszedł z Diazem w parter :waldeklaugh:.

  W drugiej też mu się coś odkleiło i gdyby ktoś otworzył klatkę to wybiegł by chyba na parking uciekając przed Diazem.

 7. Conor nie wiedział gdzie jest w dwóch walkach z Diazem. W pierwszej tak mu Diaz wyjebał, że chłopakowi się pojebało w głowie, że jest mistrzem graplingu i poszedł z Diazem w parter :waldeklaugh:.

  W drugiej też mu się coś odkleiło i gdyby ktoś otworzył klatkę to wybiegł by chyba na parking uciekając przed Diazem.

  Ludzie kiedy wy zrozumiecie, ja was błagam. Rozumie diaz army,gangstsa i te sprawy. Tylko to,, uciekanie,, było częścią taktyki. Po to było aby nie wdawac się w bójke i nie dać sie zamknąć na siatce aby Diaz nie wywierał presji lub pracował w klinczu. Tylko to Diaz jest takim głupkiem, że dostaje w pizde 3 rundy i robi to samo, i za zadanie obiera sobie przyjmowanie ciosów na twarz. Przecież on miał łeb tak rozbity, że aż mu się w głowie poprzestawiało. Diaz dostał dwa razy wpierdol

 8. Conor nie wiedział gdzie jest w dwóch walkach z Diazem. W pierwszej tak mu Diaz wyjebał, że chłopakowi się pojebało w głowie, że jest mistrzem graplingu i poszedł z Diazem w parter :waldeklaugh:.

  W drugiej też mu się coś odkleiło i gdyby ktoś otworzył klatkę to wybiegł by chyba na parking uciekając przed Diazem.

  Po za tym połowe topki zamiata Diazem mate.

 9. Z kononem walczył? Muszę nadrobić :damjan:

  Typowe fanboye diaza,  2020 a oni dalej pierdola o tym rewanżu i legendarnej wygranej diaza:juanlaugh:

 10. Ludzie kiedy wy zrozumiecie, ja was błagam. Rozumie diaz army,gangstsa i te sprawy. Tylko to,, uciekanie,, było częścią taktyki. Po to było aby nie wdawac się w bójke i nie dać sie zamknąć na siatce aby Diaz nie wywierał presji lub pracował w klinczu. Tylko to Diaz jest takim głupkiem, że dostaje w pizde 3 rundy i robi to samo, i za zadanie obiera sobie przyjmowanie ciosów na twarz. Przecież on miał łeb tak rozbity, że aż mu się w głowie poprzestawiało. Diaz dostał dwa razy wpierdol

  :waldeklaugh:

 11. Typowe fanboye diaza,  2020 a oni dalej pierdola o tym rewanżu i legendarnej wygranej diaza:juanlaugh:

  Tylko tyle im zostało :razz:ociesznymirek:

 12. Ludzie kiedy wy zrozumiecie, ja was błagam. Rozumie diaz army,gangstsa i te sprawy. Tylko to,, uciekanie,, było częścią taktyki. Po to było aby nie wdawac się w bójke i nie dać sie zamknąć na siatce aby Diaz nie wywierał presji lub pracował w klinczu. Tylko to Diaz jest takim głupkiem, że dostaje w pizde 3 rundy i robi to samo, i za zadanie obiera sobie przyjmowanie ciosów na twarz. Przecież on miał łeb tak rozbity, że aż mu się w głowie poprzestawiało. Diaz dostał dwa razy wpierdol

  Otóż to :conorsalute:

 13. Ludzie kiedy wy zrozumiecie, ja was błagam. Rozumie diaz army,gangstsa i te sprawy. Tylko to,, uciekanie,, było częścią taktyki. Po to było aby nie wdawac się w bójke i nie dać sie zamknąć na siatce aby Diaz nie wywierał presji lub pracował w klinczu. Tylko to Diaz jest takim głupkiem, że dostaje w pizde 3 rundy i robi to samo, i za zadanie obiera sobie przyjmowanie ciosów na twarz. Przecież on miał łeb tak rozbity, że aż mu się w głowie poprzestawiało. Diaz dostał dwa razy wpierdol

  :cmgkeepgoing::conorsalute:

 14. :cmgkeepgoing::conorsalute:

  Masz szczęście, że ten dziadek z baru nie wstał i nie oddał twojemu królowi bo by Ci zostały wspomnieniaaaaaaa

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.