Jan Błachowicz rozpoczął rehabilitację operowanego niedawno barku. To jednak nie koniec problemów zdrowotnych byłego mistrza UFC, który już w marcu będzie musiał przejść drugi zabieg chirurgiczny.

20 stycznia podczas gali UFC 297 miało dojść do walki Jana Błachowicza z Aleksandarem Rakiciem. Walka się jednak nie odbędzie. Polak zdecydował się wycofać z pojedynku z powodu problemów zdrowotnych z barkami, które uniemożliwiały mu normalne trenowanie. Jan poddał się już zabiegowi, ale w jego trakcie okazało się, że uda się usprawnić działanie tylko jednego barku, a drugi będzie musiał być operowany przy kolejnym podejściu. Teraz Jan poinformował, że rozpoczął już rehabilitację pierwszego barku i podał termin operacji drugiego.

Szwy zdjęte! W końcu mogę zacząć rehabilitację. Zawsze wierny fachowcom z Rehabilitacja Łomianki.
W marcu drugi bark idzie pod nóż.

Nowy Rok, nowy ja. Dosłownie haha

Błachowicz jest byłym mistrzem UFC wagi półciężkiej. Rywalizuje w najważniejszym oktagonie świata od roku 2014. Pas amerykańskiej organizacji zdobył w roku 2020 pokonując Dominicka Reyesa. W kolejnej walce obronił tytuł przeciwko Israelowi Adesanyi, a następnie utracił go w boju z Gloverem Teixeirą. Po tym starciu Polak pokonał Aleksandara Rakicia, a w grudniu zeszłego roku walczył ponownie o pas, ale zremisował w pojedynku z Magomedem Ankalaevem. W tym roku Jan starł się z Alexem Pereirą, ale przegrał z nim na punkty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,976 komentarzy 3,040 polubień

Jan Błachowicz rozpoczął rehabilitację operowanego niedawno barku. To jednak nie koniec problemów zdrowotnych byłego mistrza UFC, który już w marcu będzie musiał przejść drugi zabieg chirurgiczny. 20 stycznia podczas gali UFC 297 miało dojść do walki Jana Błachowicza z Aleksandarem Rakiciem. Walka się jednak nie odbędzie. Polak zdecydował się wycofać z pojedynku z powodu problemów […]

Odpowiedz polub

click to expand...