Alexander Volkanovski, mistrz UFC wagi piórkowej, w najbliższym starciu zmierzy się z Ilią Topurią. Czempion nie kryje, że chce dać lekcję pokory pretendentowi do tytułu.

Podczas gali UFC 294, która odbyła się 21 października w Abu Zabi, Alexander Volkanovski został znokautowany przez Islama Makhacheva, mistrza wagi lekkiej, w pierwszej rundzie pojedynku. W kolejnym starciu, które odbędzie się w połowie lutego, Volkanovski wróci do swojej kategorii wagowej i będzie bronić pasa w pojedynku z Ilią Topurią. Przed zbliżającym się starciem Topuria zapowiada, że szybko znokautuje Volkanovskiego. Mistrz natomiast w trakcie rozmowy na kanale Israela Adesanyi przyznał, że zamierza dać Ilii lekcję pokory.

To będzie lekcja. Wyjdę tam i dam mu nauczkę. To będzie upokarzające doświadczenie. To nie jest jeszcze jego czas.

Volkanovski chce też utrzeć nosa krytykom, którzy mówią mu, że za szybko wraca do klatki.

Chcę, żeby to było upokarzające doświadczenie nie tylko dla niego, ale dla wielu osób, ludzi, którzy próbują mi mówić, jak mam żyć.

Alexander Volkanovski w swojej kategorii w UFC pozostaje niepokonany. Od 2013 roku przegrał tylko z Islamem Makhachevem w walkach o pas wagi lekkiej. W kategorii piórkowej ostatni raz walczył w lipcu tego roku i pokonał przez nokaut Yaira Rodrigueza.

Do walki Volkanovskiego z Topurią ma dojść 17 lutego w USA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,005 komentarzy 3,090 polubień

Alexander Volkanovski, mistrz UFC wagi piórkowej, w najbliższym starciu zmierzy się z Ilią Topurią. Czempion nie kryje, że chce dać lekcję pokory pretendentowi do tytułu. Podczas gali UFC 294, która odbyła się 21 października w Abu Zabi, Alexander Volkanovski został znokautowany przez Islama Makhacheva, mistrza wagi lekkiej, w pierwszej rundzie pojedynku. W kolejnym starciu, które odbędzie […]

Odpowiedz polub

click to expand...