alex volkanovsky

Conor McGregor jest najbardziej znanym zawodnikiem MMA na świecie. Przez to też pojawia się wielu chętnych do walki z nim. Na starcie z Irlandczykiem jest również otwarty Alexander Volkanovski.

Alexander Volkanovski nie kryje, że dziś jego głównym celem sportowym jest to, aby stać się najlepszym zawodnikiem wagi piórkowej w historii UFC. Ostatecznie jednak chciałby zostać zapamiętany jako najlepszy fighter w historii MMA. W audycji Submission Radio Volkanovski przyznał, że walka z McGregorem na pewno by mu w tym pomogła.

To byłaby dla mnie wielka walka. Walka za ogromne pieniądze. To byłaby ogromna przyjemność i szansa. Ta walka miałaby też sens, bo chcę zostać najlepszym zawodnikiem wszech czasów.

Aktualnie jednak Conor McGregor skupia się na pojedynkach w wadze lekkiej. W swoim najbliższym boju zmierzy się z Dustinem Poirierem.

Alexander Volkanovski ma natomiast zmierzyć się w obronie tytułu z Brianem Ortegą. Australijczyk ostatni raz walczył w lipcu na UFC 251, kiedy obronił pas w rewanżowej walce z byłym mistrzem Maxem Hollowayem.

13 KOMENTARZE

  1. Kolejny karzeł do kolekcji.Idealnie wpisywałby się w trend przeciwników rudego.Jakby podliczyć gosci jakich pokonywał McGregor to wyszłoby, że ma w rekordzie największą liczbę niskorosłych z wszystkich czołowych zawodników.Ktoś to powinien zgłosić do Amnesty International czy innej organizacji bo facet upodobał sobie bicie mniejszych od siebie.

  2. Conor chce walczyć 7 razy w ciągu 18 miesięcy. Na pewno znajdzie się miejsce dla tego krasnala :crazy:

    Nie byłbym taki pewny czy by się załapał.

  3. Nie byłbym taki pewny czy by się załapał.

    Jak Krul będzie łaskawy to może go gdzieś wciśnie w terminarz między Diego Sancheza a Andresona Silvę 😆

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.