Alexander Volkanovski, mistrz UFC wagi piórkowej, jest zdania, że stójkowo walka Seana Stricklanda z Dricusem Du Plessisem może być wyrównanym pojedynkiem. Kluczowe może okazać się w tym starciu kardio.

20 stycznia podczas gali UFC 297 Drucis Du Plessis spróbuje odebrać mistrzowski pas Seanowi Stricklandowi. Przed zbliżającą się walką Alexander Volkanovski w nagraniu zamieszczonym na swoim kanale w serwisie YouTube powiedział, co sądzi o tym pojedynku.

To będzie stójkowa batalia i jestem zdania, że w tej płaszczyźnie walka może pójść w każdą stronę. Du Plessis wydaje mi się dość niewygodnym rywalem. Natomiast Strickland w walce nie marnuje dużo energii. Robi tysiące rund na sparingach i w każdej chwili może przewalczyć mistrzowski dystans. Może też dołożyć do pieca w ostatnich rundach, a w przypadku Du Plessisa nie mam pewności, co do jego zbiornika z paliwem. Moim zdaniem Dricus ma więcej narzędzi do wygrania, a jeśli miałbym pewność dotyczącą jego kardio, to postawiłbym na niego.

Dricu Du Plessis zajmuje obecnie drugie miejsce w rankingu najlepszych zawodników wagi średniej UFC. Dricus w UFC stoczył sześć pojedynków i wszystkie wygrał. Były mistrz KSW pozostaje niepokonany od 2019 roku.

Sean Strickland w ostatnim pojedynku zmierzył się z Israelem Adesanyą i odebrał mu pas mistrzowski wagi średniej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,984 komentarzy 3,058 polubień

Alexander Volkanovski, mistrz UFC wagi piórkowej, jest zdania, że stójkowo walka Seana Stricklanda z Dricusem Du Plessisem może być wyrównanym pojedynkiem. Kluczowe może okazać się w tym starciu kardio. 20 stycznia podczas gali UFC 297 Drucis Du Plessis spróbuje odebrać mistrzowski pas Seanowi Stricklandowi. Przed zbliżającą się walką Alexander Volkanovski w nagraniu zamieszczonym na swoim […]

Odpowiedz polub

click to expand...