Alexander Volkanovski (MMA 21-1), który w swojej ostatniej walce pokonał Maxa Hollowaya (MMA 21-5) i zdobył mistrzostwo wagi piórkowej UFC, wcześniej miał też okazję pobić Jose Aldo (MMA 28-6).

Zobacz również: „Nie oglądajcie” – Szef UFC z przesłaniem do fanów, którzy krytykują starcie Cejudo z Aldo

W maju Aldo ma zmierzyć się z Henrym Cejudo (MMA 15-2) w starciu pasa kategorii koguciej UFC i mimo, że Jose przegrał ostatnie dwie walki, Volkanovski uważa, że może zaskoczyć aktualnego mistrza.

Oczywiście Aldo ma za sobą kilka przegranych, ale on nadal jest w formie. Uważam, że to będzie dla Cejudo ciężka walka, liczę więc, że on nie podchodzi do niej lekceważąco. Z Aldo nie ma żartów. Nie wiem ile on ma lat, ale nadal potrafi się świetnie ruszać. Uważam, że Aldo może to wygrać. Zobaczymy jak będzie. Na pewno obejrzę tę walkę. To będzie interesujące, a Aldo może wygrać.

W rozmowie z dziennikarzami podczas gali UFC 248 Volkanovski odniósł się również do wyzwania jakie rzucił mu jakiś czas temu Cejudo.

Myślę, że Henry rzuca swoja wyzwania, bo chce, żeby o nim mówiono, żeby był ważny. I niech tak będzie. Jeśli jednak doszłoby do naszej walki, on pożałowałby tego bardzo szybko.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.