volkanovski islam makhachev

Israel Adesanya, były mistrz wagi średniej UFC, jest pewny, że to Alex Volkanovski wyjdzie zwycięsko z walki z Islamem Makhachevem.

Alexander Volkanovski, mistrz UFC wagi piórkowej,  w kolejnym boju będzie miał okazję, aby zdobyć drugi pas, bo zmierzy się z Islamem Makhachevem, czempionem kategorii lekkiej. Volkanovski nie jest faworytem tego pojedynku, ale jego kolega z maty, Israel Adesanya, jest pewny, że to właśnie Volkanovski wygra. W rozmowie na kanale Flagrant Adesanya stwierdził:

Volk był kiedyś grubasem. Jak przez lata chodzisz z taką masą, rozwijasz inny rodzaj gęstości mięśniowej. Nie jestem najlepszym zapaśnikiem, ale nawet z moją sylwetką było mi go trudno utrzymać na macie. On zawsze znajdował drogę do wstania. Ma też swoje kopnięcia na nogi, ciosy proste i całe to gówno. On jest przebiegły i uzdolniony. Islam oczywiście jest świetny. Chłopacy z Dagestanu wiedzą co robią. Volk jest moim kolegą, ale nawet jakby przystawili mi pistolet do głowy, postawiłbym na niego mój dom w tej walce. Volk jest inny, wyjątkowy.

Volkanovski pozostaje niepokonany od roku 2013 i jest na fali 22 wygranych z rzędu. W UFC wygrał wszystkie 12 walk. W klatce pokonał m.in. Jose Aldo, Chada Mendesa oraz Darrena Elkinsa. W ostatnich walkach trzy razy wygrał z Maxem Hollowayem i raz z Brianem Ortegą oraz Chan Sung Jungiem. Volkanovski znajduje się również na pierwszym miejscu wśród najlepszych zawodników UFC bez podziału na kategorie wagowe. Tuż za nim jest jego przyszły rywal, Islam Makhachev.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...