Podczas gali KSW w Libercu Valeriu Mircea stanie do walki o tymczasowy pas wagi lekkiej. Mołdawianin liczy, że zwycięstwo otworzy mu drogę do starcia o pełnoprawny tytuł z Salahdine’em Parnasse’em.

Do walki o pas pomiędzy Valeriu Mirceą a Leo Brichtą dojdzie już 17 lutego podczas gali KSW 91 w Libercu. Przed zbliżającym się pojedynkiem Mircea w rozmowie dla KSW powiedział:

Brichta to kolejny przeciwnik, którego muszę pokonać i iść dalej po Parnasse’a. Wszyscy wiecie, że jestem sportowcem z charakterem, który nigdy się nie cofa. Mam nadzieję, że zdobędę serce czeskich fanów. Chciałbym zdobyć również ich szacunek jako sportowiec. 17 lutego muszę po prostu pokazać, że jestem lepszy i zabrać pas do domu. Będzie mocna bitka.

Valeriu Mircea ma za sobą cztery walki w KSW. Debiutując w organizacji musiał uznać wyższość Romana Szymańskiego. Po tej przegranej szybko powrócił do okrągłej klatki i podczas gali KSW 76 już w drugiej minucie pojedynku posłał na deski Gracjana Szadzińskiego. Dwa miesiące później „Samotny Wilk” zmierzył się z byłym mistrzem KSW Borysem Mańkowskim i znokautował go efektownym latającym kolanem, które zostało wybrane najlepszym skończeniem wieczoru gali XTB KSW 78. W czerwcu 2023 roku zrewanżował się natomiast Romanowi Szymańskiemu za pierwszą przegraną.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,011 komentarzy 3,093 polubień

Podczas gali KSW w Libercu Valeriu Mircea stanie do walki o tymczasowy pas wagi lekkiej. Mołdawianin liczy, że zwycięstwo otworzy mu drogę do starcia o pełnoprawny tytuł z Salahdine’em Parnasse’em. Do walki o pas pomiędzy Valeriu Mirceą a Leo Brichtą dojdzie już 17 lutego podczas gali KSW 91 w Libercu. Przed zbliżającym się pojedynkiem Mircea […]

Odpowiedz polub

click to expand...