Valentina Shevchenko, była mistrzyni wagi muszej, już w najbliższy weekend spróbuje odzyskać utracony tytuł. Przed nadchodzącym pojedynkiem Valentina stwierdziła, że kategoria wagowa, w której się bije, jest najlepszą wagą kobiecą w MMA.

Valentina Shevchenko rywalizuje w świecie MMA od roku 2003. Od roku 2015 bije się dla UFC. Valentina jest byłą mistrzynią wagi muszej i uważa, że właśnie ta kategoria jest najbardziej ekscytująca wśród kobiecych wag. Podczas spotkania z mediami przed zbliżającą się walką Valentina powiedziała:

Powtarzałam to od dłuższego czasu, że waga musza kobiet jest przyszłością kobiecych kategorii. To właśnie tu mamy najbardziej ekscytujące walki i ludzie w końcu zaczynają to akceptować. Gdy ta waga była tworzona, ludzie mówili, że kategoria kogucia jest mocniejsza, a słomkowa bardziej interesująca. Teraz jednak ludzie w końcu widzą, że to waga musza jest najlepszą kategorią kobiecą.

Podczas gali UFC 285, która odbyła się 4 marca w hali T-Mobile Arena w Las Vegas, drugim pojedynkiem wieczoru była konfrontacja Valentiny Shevchenko, mistrzyni wagi muszej, z Alexą Grasso. Starcie nie poszło po myśli mistrzyni. Grasso poddała Shevchenko w czwartej rundzie pojedynku i odebrała jej tytuł. 16 września Valentina Shevchenko zmierzy się po raz drugi z Alexą Grasso. Przed walką z Grasso Shevchenko była na fali dziewięciu wygranych z rzędu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Slavic Warriot
Slavic Warriot

Legacy FC
Flyweight

1,801 komentarzy 9,225 polubień

Przecież większość wiary ma wyjebane w wasze walki i kategorie. Jo, z pewnością podczas spotkań przy browarze czy jakimkolwiek innych są rozmowy o tym, że babska musza w ufc jest teraz najbardziej ekscytującą, z pewnością :najmancoty:

Odpowiedz 9 polubień

Avatar of Leniwiec
Leniwiec

Legacy FC
Featherweight

1,916 komentarzy 4,117 polubień

Valentino :najmancoty:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Jeff
Jeff

PRIDE FC
Lightweight

6,305 komentarzy 23,964 polubień

Najlepiej by było, żeby żadna nie istniała :beczka:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of blazini
blazini

UFC
Bantamweight

8,177 komentarzy 28,486 polubień

Najlepsza spośród wszystkich dwóch.

Odpowiedz polub

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,946 komentarzy 27,473 polubień
E
Esteban

Jungle Fight
Welterweight

309 komentarzy 742 polubień

W ostatnim czasie można było się dowiedzieć od Valentiny że ona czuje się mistrzynią, jest najlepsza i walczy w najlepszej wadze. :usunto:
Mam nadzieję że Grasso łatwo sobie z nią poradzi bo już tej megalomanskiej narracji nie idzie czytać.

Odpowiedz 3 polubień