Nasz najbardziej rutynowany cutman – Vahagn Petrosyan – będzie pracować przy gali UFC, która jutro odbędzie się w stolicy Korei Południowej – Seulu. Dziś rano dotarł na miejsce.

– Cieszę się, bo to kolejny raz kiedy mogę pracować dla największej organizacji na świecie, jaką jest UFC i z zawodnikami pokroju mistrzów jak Benson Henderson czy już wręcz legendarny w Azji Yoshihiro Akiyama – pisze już z Korei Petrosyan. – Jedyne, co tę frajdę mąci, to fakt, że musiałem zrezygnować z pracy przy gali KSW 33, która zapowiada się fenomenalnie. Mam jednak poczucie, że Michał Dzieciuchowicz, który zastąpi mnie w Krakowie, to „solidna firma”. Razem tworzymy team i jestem spokojny o dobre przygotowanie zawodników do walk.

Krzysztof Skrzypek
Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

7 KOMENTARZE

  1. @ProfesorAgresor zgadzam się, ale też trzeba mieć na uwadze, że jeśli ma możliwość wyrobienia sobie marki wśród kadry UFC i być może zapewnić sobie tam kiedyś stałą pracę, na ważniejszych galach to dokonał lepszego wyboru. w Polsce pracy będzie miał zawsze pod dostatkiem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.