Powroty ze sportowej emerytury nie są niczym zaskakującym w świecie sportów walki. Wygląda jednak na to, że Urijah Faber, chociaż nie zamyka sobie ostatecznie drogi do oktagonu, nie planuje jednak na razie żadnego powrotu. W audycji MMAjunkie Radio, Faber powiedział:

Istnieje kilka scenariuszy, które mogłyby spowodować, że ponownie wszedłbym do klatki. Nie zrobiłbym tego jednak od tak, żeby zawalczyć z kimkolwiek.

Faber dodał, że jego aktualne życie bardzo mu odpowiada, więc nie zaprząta sobie głowy ewentualnym powrotem do klatki.

Aktualnie czuję się lepiej niż kiedykolwiek, działam w zgodzie ze swoim ciałem i umysłem. Odpoczywałem ponad pół roku, a teraz jestem zajętym człowiekiem. Dużo spraw dzieje się dookoła. Uwielbiam dobre walki i świetne historie. Na razie jednak nie kusi mnie wskoczenie ponownie do klatki.

5 KOMENTARZE

  1. Ten tez juz się nasiedział na emeryturze.

    Z tymi emeryturami to jest tak, że oni pizgają towar i lecą mocniej niż pozwalają na to naturalne możliwości ciała. Jeden z drugim zajedzie się na maksa i już się im nic nie chce. Jak odpoczną trochę to zaraz chcą wracać i wszystko jest git.

    Gdyby ktoś w swojej normalnej pracy brał ciągle coś pobudzającego 20 kaw dziennie redbulle itd , siedział po 18h dzień w dzień to też by chciał emeryturę, a po chwili odpoczynku pełny energii i woli działania.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.