kamaru usman francis ngannou

Francis Ngannou szykując się do walki o pas wagi ciężkiej może liczyć na wsparcie jednego z najlepszych zapaśników w UFC, mistrza wagi półśredniej, Kamaru Usmana.

Podczas gali UFC 260 dojdzie do długo oczekiwanego rewanżu pomiędzy Francisem Ngannou i Stipe Miocicem. Przed nadchodzącym bojem Ngannou, który przegrał pierwszą konfrontację ze Stipe, postanowił zdecydowanie mocniej popracować nad swoimi umiejętnościami zapaśniczymi, a jedną z osób, która mu w tym pomaga jest słynący ze swoich zapasów Kamaru Usman.

Ngannou na swoim kanale w serwisie YouTube zapowiedział również, że Kamaru będzie stał w jego narożniku w trakcie walki mistrzowskiej.

Kamaru Usman będzie w moim narożniku w trakcie tej walki. Dobrze mieć go tu przygotowując się do walki. Każde wsparcie jest potrzebne. To bardzo ważny moment przed walkę, więc dobrze, że Kamaru tu jest.

Do pojedynku pomiędzy Ngannou i Miocicem dojdzie już 27 marca. Ponowie po raz pierwszy spotkali się w klatce UFC w roku 2018. Wówczas pojedynek trwał całe pięć rund i zakończył się na kartach sędziowskich. Miocic przetrwał początkową nawałnicę Ngannou, a później właśnie dzięki zapasom systematycznie rozbijał rywala.

Francis Ngannou jest po czterech mocnych wygranych z rzędu i liczy, że tym razem uda mu się odebrać mistrzowski pas królowi wagi ciężkiej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.