Kamaru Usman wierzy, że został niezrozumiany. Wielu obserwatorów oraz fanów twierdzi, że Jorge Masvidal powinien być kolejnym pretendentem do tytułu w kategorii półśredniej. Aktualny mistrz w przeszłości pytany o walkę z „Gamebredem” odpowiadał również pytaniem – „z kim?” Teraz Usman wyjaśnił, że wie kim jest Masvidal, lecz nie sądzi, że to on zasługuje na walkę o pas mistrzowski.

On mnie nie zrozumiał. Gada teraz wszędzie, że nie wiem kim on jest. Doskonale wiem kim jest Jorge Masvidal i nawet chwaliłem go w przeszłości. To wiemy o mnie na pewno – nie jestem hejterem. Szanuję tych, którzy na to zasługują. Wiem kim on jest, ale jak ktoś mówi, że powinien ze mną walczyć to nie umiem inaczej zareagować jak pytaniem „z kim?”

Są goście, którzy bardziej zasługują na walkę o pas mistrzowski. Jorge Masvidal nie wygrał z nikim z najlepszej szóstki tej dywizji. Nie wygrał z nikim z topu. Ja pokonałem 5 z 6 zawodników z pierwszej szóstki. Dlatego tak odpowiadam.

On wypuszcza filmy, na których mówię, że nie wiem kim on jest. Doskonale przecież wiem kim jest Jorge. Są jednak goście, którzy zasługują na walkę o tytuł bardziej niż on. Chcecie mi powiedzieć, że jakby Georges St. Pierre wracał do oktagonu UFC to nie zasługuje bardziej na walkę o pas niż Jorge Masvidal? Oczywiście, że tak.

Oczywiście, że wiem kim jest Jorge, ale nie będę grał w jego gierki. Gada o mnie, ale ja nie muszę gadać o nim. Ludzie pytają mnie o to co on mówi.

Wszyscy zawodnicy walczą o to żeby się ze mną bić. Tak to teraz wygląda. To świetna sytuacja, nie muszę nikogo błagać o walkę na Instagramie czy Twitterze. Jestem w dobrej pozycji, a walki same przyjdą.

W ostatnim pojedynku mistrz pokonał Colby’ego Covingtona przez TKO w 5. rundzie pojedynku na UFC 245. Masvidal wygrał z Natem Diazem w walce o pas BMF na UFC 244. Jeśli chodzi o innych pretendentów, dwójka z nich prawdopodobnie zmierzy się w Londynie. Wtedy też Leon Edwards zawalczy z byłym mistrzem, Tyronem Woodleyem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.