Kamaru Usman wierzy, że został niezrozumiany. Wielu obserwatorów oraz fanów twierdzi, że Jorge Masvidal powinien być kolejnym pretendentem do tytułu w kategorii półśredniej. Aktualny mistrz w przeszłości pytany o walkę z „Gamebredem” odpowiadał również pytaniem – „z kim?” Teraz Usman wyjaśnił, że wie kim jest Masvidal, lecz nie sądzi, że to on zasługuje na walkę o pas mistrzowski.

On mnie nie zrozumiał. Gada teraz wszędzie, że nie wiem kim on jest. Doskonale wiem kim jest Jorge Masvidal i nawet chwaliłem go w przeszłości. To wiemy o mnie na pewno – nie jestem hejterem. Szanuję tych, którzy na to zasługują. Wiem kim on jest, ale jak ktoś mówi, że powinien ze mną walczyć to nie umiem inaczej zareagować jak pytaniem „z kim?”

Są goście, którzy bardziej zasługują na walkę o pas mistrzowski. Jorge Masvidal nie wygrał z nikim z najlepszej szóstki tej dywizji. Nie wygrał z nikim z topu. Ja pokonałem 5 z 6 zawodników z pierwszej szóstki. Dlatego tak odpowiadam.

On wypuszcza filmy, na których mówię, że nie wiem kim on jest. Doskonale przecież wiem kim jest Jorge. Są jednak goście, którzy zasługują na walkę o tytuł bardziej niż on. Chcecie mi powiedzieć, że jakby Georges St. Pierre wracał do oktagonu UFC to nie zasługuje bardziej na walkę o pas niż Jorge Masvidal? Oczywiście, że tak.

Oczywiście, że wiem kim jest Jorge, ale nie będę grał w jego gierki. Gada o mnie, ale ja nie muszę gadać o nim. Ludzie pytają mnie o to co on mówi.

Wszyscy zawodnicy walczą o to żeby się ze mną bić. Tak to teraz wygląda. To świetna sytuacja, nie muszę nikogo błagać o walkę na Instagramie czy Twitterze. Jestem w dobrej pozycji, a walki same przyjdą.

W ostatnim pojedynku mistrz pokonał Colby’ego Covingtona przez TKO w 5. rundzie pojedynku na UFC 245. Masvidal wygrał z Natem Diazem w walce o pas BMF na UFC 244. Jeśli chodzi o innych pretendentów, dwójka z nich prawdopodobnie zmierzy się w Londynie. Wtedy też Leon Edwards zawalczy z byłym mistrzem, Tyronem Woodleyem.

10 KOMENTARZE

 1. Głupi on jest jakiś. Masvidal to dobre siano i łatwa kasa, przynajmniej wg niego. A pierdoli jakby miał ból dupy chuj wie o co. Zasługuje, nie zasługuje. Jakby McGregor faktycznie się zdecydował z nim walczyć, to by się sfajdał w figi ze szczęścia i by mu nie przeszkadzało, że nie zasługuje.

 2. nie wiem kto chciałby oglądać taką gównianą walkę, wiem, że ludziom podobała się walka Usman/Kolba, ale tak naprawdę walczyli pipowato, nie używali zapasów a ich stójka… to juz lepiej pooglądać jakichs juniorów w kickboxingu.boksie…

 3. nie wiem kto chciałby oglądać taką gównianą walkę, wiem, że ludziom podobała się walka Usman/Kolba, ale tak naprawdę walczyli pipowato, nie używali zapasów a ich stójka… to juz lepiej pooglądać jakichs juniorów w kickboxingu.boksie…

  :najmancoty: walka Usmana z Massem to jest najlepsza walka jaka mozna teraz zestawic w 77. Wlasnie walka Usmana z Kolba byla kozacka i pokazala ze 2 najlepszych zapasnikow w 77 moze dac dobra walke nie uzywajac swojej najlepszej broni…

 4. nie wiem kto chciałby oglądać taką gównianą walkę, wiem, że ludziom podobała się walka Usman/Kolba, ale tak naprawdę walczyli pipowato, nie używali zapasów a ich stójka… to juz lepiej pooglądać jakichs juniorów w kickboxingu.boksie…

  Ale pierdolisz… Panowie dali dojebaną bitke w stójce gdzie każdy był pewny przed walką , że będą obwąchiwali sobie jajka przez 25 minut po chujowej jak barszcz walce. Kolba pokazał , że ma naprawdę bardzo dobrą stójkę a Usman pokazał , że też potrafi w niej walczyć choć oczywiście obie stójki nie są jakieś dobre ale bardzo solidne. Jak Ty wolisz oglądać walki juniorów to idź oglądaj a nie pierdol.

 5. Głupi on jest jakiś. Masvidal to dobre siano i łatwa kasa, przynajmniej wg niego. A pierdoli jakby miał ból dupy chuj wie o co. Zasługuje, nie zasługuje. Jakby McGregor faktycznie się zdecydował z nim walczyć, to by się sfajdał w figi ze szczęścia i by mu nie przeszkadzało, że nie zasługuje.

  Bo nie zasługuje.Następny w kolejce powinien być Edwards

 6. Ja myślę że to bardziej zazdrość o ten hajp Masvidala. Kamaru ogarnal 5 z 6 z topu dywizja ale to Jorge ludzie chcą oglądać, słuchać, gadać o nim. Dlatego umniejsza ten hajp jak może zamiast jebnac komus na bekstejdzu.:conorsalute:

 7. Ale pierdolisz… Panowie dali dojebaną bitke w stójce gdzie każdy był pewny przed walką , że będą obwąchiwali sobie jajka przez 25 minut po chujowej jak barszcz walce. Kolba pokazał , że ma naprawdę bardzo dobrą stójkę a Usman pokazał , że też potrafi w niej walczyć choć oczywiście obie stójki nie są jakieś dobre ale bardzo solidne. Jak Ty wolisz oglądać walki juniorów to idź oglądaj a nie pierdol.

  Dwóch spoconych zapaśników bijących się w stójce… co kto woli. Dwie pipki, żaden nie chciał zaryzykować parteru.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.