masvidal usman

Chociaż zaraz po ostatniej walce Kamaru Usmana szef UFC Dana White nie chciał się wypowiadać na temat kolejnych ruchów w sprawie tego zawodnika, wygląda na to, że rozmowy dotyczące jego walki z Jorge Masvidalem już się rozpoczęły.

Kamaru Usman, mistrz kategorii półśredniej organizacji UFC, po raz kolejny udanie obronił pas, tym razem w walce z Gilbertem Burnsem. Po tym starciu zapowiedział, że chciałby raz jeszcze zawalczyć z Jorge Masvidalem, którego miał okazję w przeszłości pokonać.

Na propozycję ze strony Usmana zareagował Mali Kawa, menadżer Masvidala, który zaproponował, żeby obaj zawodnicy zostali trenerami najnowszego sezonu programu The Ultimate Fighter.

Dana White podczas konferencji prasowej po gali powiedział jednak, że nie ma pojęcia kto będzie kolejnym rywalem Usmana i nie wie, którzy zawodnicy zostaną trenerami w programie TUF.

Bret Okamoto z ESPN poinformował natomiast, że Ali Abdelaziz, menadżer Usmana, przekazał mu, iż rozmowy z UFC w sprawie programu TUF już się rozpoczęły.

To jest coś czego chce Kamaru, a Jorge zasłużył na to, żeby przejść pełny obóz przygotowawczy. On i jego obóz muszą się jednak lepiej zachowywać. Pobiliśmy ich już w klatce i poza nią.

Usman zmierzył się z Masvidalem podczas gali UFC 251 i wygrał z nim na punkty. Jorge wszedł wówczas w zastępstwie do starcia za Gilberta Burnsa. Po walce cały czas podkreślał, że z pełnym obozem przygotowawczym pokonałby Usmana. Kamaru natomiast przed walką złamał nos i twierdził, że przez to właśnie w trakcie pojedynku nie mógł iść na całość. Teraz natomiast chciałby całkowicie zdominować Masvidala.

8 KOMENTARZE

  1. Colby vs Edwards eliminator i zwycięzca o pas, tak powinno być! Masvidal niech sobie walczy z Diazami o fejmy, a jak chce walczyć o pas, to Chimaev, Belal Muhamad, Luque, Magny czy Chiesa. W rankingu nie ma nikogo, kogo pokonałby Masvidal. Swoją drogą, jest w nim przed Thompsonem, z którym niedawno, bo w 2017 roku przegrał. Maia też jest niżej. Logika?

  2. Ależ ten Abdelaziz jest wkurwiający. Jego zawodnik, mistrz w dodatku, sam się prosi o walkę, a ten wali teksty, że Masvidal się będzie musiał zachowywać, żeby ją dostać.

      :korwinstupid:

    A idź ty spierdalaj się bić z Edwardsem jak się nie podoba.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.