urijah_faber_koszula

Urijah Faber, klubowy kolega nowego mistrza kategorii koguciej UFC Cody’ego Garbrandta, jest przekonany, że zdobycie mistrzowskiego pasa to dla niego jedynie początek drogi. W rozmowie z serwisem MMAWeekly.com opowiedział o swoim spojrzeniu na walkę z Dominickiem Cruzem i powiedział również, że:

Oczywiście, że każdy chce się zostać mistrzem, ale Cody chce również zostać najlepszym fighterem w historii, a to jest różnica. Będziemy nieco świętować, ale teraz jest czas aby zabrać za to, do czego on jest predestynowany, czyli do byciem najlepszym.

13 KOMENTARZE

  1. Też jestem tego zdania, że jakby doszło do konfrontacji SNAKE IN THE GRASS vs NO LOVE, to wygrywa ten pierwszy i hype się zmniejsza …

  2. Napewno ma zadatki, ale jeszcze dużo pracy przed nim. Ważne, żeby mu nie odwaliło, jeśli wygra ze sobą, wygra z każdym.

  3. Cody zrobi robote dzieki sile ciosu, szybkoscia nie beda sie wiele roznic, ale jebniecie i dynamika po stronie mistrza. Snake bedzie miec najciezsza walke w karierze, tak samo jak i No Love. Jaram sie sama mysla o tej walce!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.