Conor McGregor i Dustin Poirier dostaną milionowe gwarantowane wypłaty za wyczekiwany rewanż do którego dojdzie dziś w nocy na gali UFC 257 w Abu Zabi. 

Obaj bohaterowie walki wieczoru gali UFC 257 dostaną milionowe gwarantowane wypłaty za wyczekiwany rewanż który prawdopodobnie wyłoni pretendenta do walki o mistrzowski pas wagi lekkiej UFC.

Według dziennikarzy gazety The Independent, Dustin Poirier w sobotni wieczór za rewanż z McGregorem dostanie gwarantowany milion dolarów. To największa wypłata w zawodowej karierze „Diamonda”. Poirier będzie miał również udział w zyskach ze sprzedaży PPV gali UFC 257.

„The Notorious” za rewanżowy pojedynek z Poirierem dostanie gwarantowane 5 milionów dolarów plus udział w zyskach z PPV który ma być większy od „Diamonda”. Dziennikarze sugerują, że łączna suma zarobków Irlandczyka może wynieść nawet 20 milionów dolarów w zależności od tego jak dobrze sprzeda się gala UFC 257.

A są na to spore szanse. Oficjalne informacje prasowe telewizji ESPN która zajmuje się sprzedażą PPV na to wydarzenie mówią, że zainteresowanie galą UFC 257 jest największe od czasu zeszłorocznej gali UFC 246 która sprzedała 1.3 miliona PPV. Oczekuje się, dzisiejsze wydarzenie będzie jednym z najlepszych wyników sprzedaży PPV w tym roku.

18 KOMENTARZE

 1. Dziennikarze sugerują, że łączna suma zarobków Irlandczyka może wynieść nawet 20 milionów dolarów w zależności od tego jak dobrze sprzeda się gala UFC 257.

  Aż tyle…

  :kawulpokapoka:

 2. Kochanie zrobiliśmy to:bomb:! Jesteśmy bogaci:Duke3d: Conor McGregor uczynił nas bogatymi ludźmi :heart:Zakładaj czerwone majteczki:devil smile:

  :irish:

 3. Rudy ustawil kolejnego goscia(nie napisze buma bo Dustin poczciwa morda). Czyli nic sie nie zmienia Rudy Krul i najwieksza gwiazda UFC w historii. Pieknie!

 4. Kochanie zrobiliśmy to:bomb:! Jesteśmy bogaci:Duke3d: Conor McGregor uczynił nas bogatymi ludźmi :heart:Zakładaj czerwone majteczki:devil smile:

  :irish:

 5. jeden conor wiosny nie czyni

  Pomysl o Porierze. Czy jest najlepszym fighterem swojej kategorii? Raczej nie.

  Nie licząc boksu, nie ma dyscypliny w świecie sztuk walki w której zawodnik otrzymałby tak sowite wynagrodzenie za walkę nie o pas. MMA jest relatywnie młodą dyscypliną, gorzej nie będzie.

 6. Pomysl o Porierze. Czy jest najlepszym fighterem swojej kategorii? Raczej nie.

  gdyby nie walczyl z conorem to by nie zobaczyl takiego hajsu

 7. A mówią, że to MMA chujowe, nie da się zarobić i wogóle przejebane :DC:

  Zobaczymy jak się sprzeda Jan z Israelem + jeszcze dwie walki mistrzowskie i dojebana karta. Jak nie będą blisko wyniku tej gali z Conorem to słabo.

 8. A mówią, że to MMA chujowe, nie da się zarobić i wogóle przejebane :DC:

  A da się? Conor za debiut w boksie z emerytem dostał 5 razy tyle! :crazy:

 9. Czy ja dobrze rozumiem, ze McGregor zarobił za jedną walkę tyle, że mógłby kilka razy kupić KSW i jeszcze by mu zostało kupę kasy?

 10. A mówią, że to MMA chujowe, nie da się zarobić i wogóle przejebane :DC:

  Powiedz to Mirkowi Okninskiemu w oczy :razz:ociesznymirek:

 11. Czy ja dobrze rozumiem, ze McGregor zarobił za jedną walkę tyle, że mógłby kilka razy kupić KSW i jeszcze by mu zostało kupę kasy?

  :kawulpokapoka:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.