Tym razem na listę do odstrzału trafili : Din Thomas, Kuniyoshi Hironaka, oraz Tommy Speer. Najbardziej znany i doświadczony z tej trójki Din Thomas został zwolniony z powodu przegrania dwóch walk z rzędu. Podczas gali UFC Fight Night 11 pokonał go Kenny Florian. W kolejnej walce przegrał z Joshem Neer (UFC Fight Night 13). Dodatkowo Thomas wspominał ostatnio o tym że chce walczyć w wadze do 145 funtów której nie ma w UFC ale jest w WEC, należy się więc spodziewać że na dniach zasili szeregi właśnie tej organizacji.

Tommy Speer lepiej znany jako farmer z szóstego sezonu TUF wypada z UFC również z powodu dwóch porażek z rzędu. Najpierw został poddany przez Maca Danziga w finale TUF 6, po czym na  na gali UFC Fight Night 13 zdemolował go Anthony Johnson.

Hironaka z rekordem 1-3 w UFC mógł spodziewać sie zwolnienia. Mimo tego że złapał nawet ostatnio nagrodę Fight of the Night na gali UFC 83 w Kanadzie to Dana White uznał że Kuniyoshi jest zbędny w wielkiej lidze i skreślił go z listy pracowników.

Who’s next ?

2 KOMENTARZE

  1. byku: heeeeeeeeeeeeeeeeheheheheheheh :> Których dokładnie masz na myśli? 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.