Siedziba największej organizacji MMA na świecie zostanie wzbogacona o kolejny budynek. Jak wyznał prezydent „Ultimate Fighting Championship”, Dana White, w rozmowie z mediami po kolejnej gali „Dana White’s Contender Series”, organizacja zamierza wybudować własny hotel. Będzie to kolejny budynek po UFC Performance Institute i UFC Apex, który postawi organizacja w Las Vegas.

Nawet nie wiem czy powinniście to wiedzieć, ale pier*olę to, powiem wam i tak. Właśnie kupiliśmy 10 akrów terenu zaraz obok UFC Apex, 10 nowych akrów. Niedługo opowiem wam o tym więcej.

Gdy dziennikarze dopytywali White’a o plany organizacji, ten wyjawił, że zamierzają wybudować na nowym terenie własny hotel.

Wybudujemy własny hotel. Będziemy samowystarczalni. Będzie zaprojektowany dla zawodników. Tak jak Apex jest przystosowany do walk i różnych wydarzeń tak to miejsce będzie idealnie zaprojektowane na hotelowe potrzeby zawodników.

UFC nadal organizuje większość swoich gal w Las Vegas w UFC Apex więc nowy hotel z pewnością będzie świetnym dodatkiem do infrastruktury stworzonej przez organizację dla zawodników. White w rozmowie z dziennikarzami potwierdził, że chciałby, aby hotel funkcjonował już w przyszłym roku, lecz jak wiemy panująca epidemia może skomplikować plany UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.