Po wielkim sukcesie gali UFC 193, organizacja ogłosiła że powróci z kolejna galą do kraju kangurów. Po tym jak gala UFC 193 przyciągnęła 56 tysięcy fanów na stadion w Melbourne, Dana White postanowił kuć żelazo póki jest gorące i ogłosił na konferencji prasowej że kolejna gala w Australii, odbędzie się 19 marca w Brisbane na hali mogącej pomieścić 14.5 tysiąca fanów. Będzie to druga wizyta w tym mieście. Poprzednia gala odbyła się w 2013 roku. Walką wieczoru było wtedy remisowe starcie Marka Hunta z Antonio Silvą.

W 2015 roku, UFC dwukrotnie zawitała do Australii. Poprzednia gala z tego roku, UFC Fight Night: Miocic vs. Hunt odbyła się 10 maja w mieście Adelaide. Na widowni zasiadło wtedy niespełna 8 tysięcy widzów.

UFC 193 była trzecią galą z cyklu PPV która odbyła się w Australii. Pozostałe dwie to UFC 110: Nogueira vs. Velasquez która odbyła się 2010 roku oraz UFC 127: Penn vs. Fitch z 2011. Na obu tych galach pojawiło się niespełna 18 tysięcy widzów.

7 KOMENTARZE

  1. Ciekawe właśnie, czy wrócą do nas czy nie… Najlepiej do pierwszej połowy roku, bo Fight Club jeszcze mam.

  2. mat01

    Do Polski wracac, a nie do jakichs Australijczykow, ktorzy dopingowac nie potrafia.

    Ich chyba bardziej jaraja walki kangura z dziobakiem… 56 tysięcy ichniejszych Januszy

  3. Mamy swoją mistrzynie, ale to ciągle za mało by myśleć że UFC do nas wróci. Chociaż zawsze trzeba mieć nadzieje..

  4. Jeśli Joanna nie zrobi jakiegoś lobbingu to czarno to widzę. Dużo też zależy od tego jak znana JJ będzie w USA, po ostatniej walce popularność raczej za mocno nie skoczyła

  5. niech wróci do Polski, ale z dobrą rozpiską, a nie taką dla Rumunów, kontraktując na siłę trzecioligowych polskich fajterów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.