UFC Kanada

Fani MMA z Kanady powinni być usatysfakcjonowani. UFC poinformowała właśnie o mocnych planach powrotu na jeden z największych zagranicznych rynków MMA w 2015 roku. Według informacji prasowej, w przeciągu następnych 12 miesięcy planowane są aż 4 gale w tym kraju, z czego dwie w systemie PPV.

Podczas programu UFC Tonight potwierdzono, że UFC 186 obędzie się 25 kwietnia w Montrealu. Nie podano, kto wystąpi w walce wieczoru. Kolejna gala to impreza z cyklu UFC Fight Night, do jakiej dojdzie 23 sierpnia, nie wiadomo jednak jeszcze, w jakim mieście. Wiadomo za to, że transmisja zostanie przeprowadzona na kanale FOX Sports 1. Zdradzono również, iż w planach są jeszcze dwie kolejne imprezy w Kanadzie, a miasta Toronto i Calgary wymieniane są jako te najbardziej prawdopodobne. Dodatkowo, jedna z nich będzie tzw. dużą galą w systemie PPV.

Szef UFC Dana White w jednym z wywiadów zdradził też, że wierzy w powrót króla PPV, Georges St. Pierre w 2015. Gdyby tak się stało, pewne jest, iż to właśnie on byłby twarzą jednej z gal sprzedawanych w systemie PPV.

W 2014 roku UFC dwukrotnie rezygnowało z gal w Kanadzie. UFC 178 wstępnie zaplanowane na Toronto zostało zamienione na Las Vegas z powodu roszad w walce wieczoru. W grudniu organizacja miała pojawić się w Montrealu, jednak UFC 181 ostatecznie odbyło się w Las Vegas. Udało się, za to zorganizować galę UFC 174 w Vancouver oraz dwie imprezy z cyklu UFC Fight Nights w miastach Halifax i Quebec.

3 KOMENTARZE

  1. Ciekawe, ostatnio GSP oznajmił że wrócił do treningów na 100%, teraz ufc ogłasza 4 gale w Kanadzie. Któraś z nich na pewno będzie w systemie PPV, a jakoś wątpię żeby w walce wieczoru miał być Rory, więc jak nic ogłoszą zaraz że gsp wraca.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.