O2 Irlandia

Organizacja UFC poinformowała o kolejnych krajach, w których pojawi się w najbliższym czasie. 19 lipca 2014 roku w stolicy Irlandii, Dublinie zostanie prawdopodobnie zorganizowana gala z cyklu UFC Fight Night. Walka, o jakiej się mówi w kontekście starcia wieczoru, to pojedynek największej irlandzkiej gwiazdy Conora McGregora z Cole’em Millerem.

Będzie to dopiero druga wizyta UFC w Irlandii. Poprzednia gala – UFC 93, do której doszło w 2009 roku – odbyła się w mogącej pomieścić 14 tysięcy widzów The 02 Arena. W walce wieczoru na tej gali Dan Henderson pokonał po wyrównanej walce Richa Franklina.

Wiceprezydent UFC, GaryCook poinformował również o planach odwiedzenia po raz pierwszy w historii Szkocji. Miałoby to się stać jednak dopiero w 2015 roku, a sama gala zorganizowana by była w największym szkockim mieście – Glasgow. Dodatkowo Cook zdradził, że planują również wrócić do Londynu w marcu 2015 roku.

Kilka godzin wcześniej UFC poinformowało o dacie i miejscu niemieckiej gali w Berlinie. Jak na razie nie słychać nic na temat planowanej gali w Polce.

11 KOMENTARZE

  1. No właśnie, tu już gotowy termin z 2015 roku, a o UFC in Poland nic nowego. Lipa krótko mówiąc i wiele nie myśląc.

  2. Podali również daty gal UFC w Szwecji i Turcji jeszcze w tym roku. Marnie widzę ich wizytę u nas niestety Sad

  3. Zapyta się ktoś komuś z ufc na tweeterze o Polskę? Ja nie posiadam. I czy redakcja może skontaktować się z władzami Atlas Areny i podpytać jak wygląda z kontaktem z UFC?

  4. Trzeba w UFC zrobić polski majdan, zażądać choć jednej gali rocznie, pare jeszcze kontraktów dla Polaków…no i może TUF'a Smashes z Rosją lub Niemcami 😉

  5.  Ja myślę, że będą obserwować, jak idzie federacjom takim jak PROMMAC, czy MMA Attack (jeśli ta organizacja wróci). Jeśli będzie bardzo dobrze to sami zrobią galę pod koniec roku, albo później. Sport sportem, a "kasa, misiu" musi się zgadzać.

  6. Czyli sprawdza się czarny scenariusz 🙁 szkoda liczyłem na gale w Polsce w tym roku, zwlaszcza w Lodzi. Pozostaje Berlin 🙁

  7. Co znaczy pewnie info ? Jakie to źródło ? Kurcze bedzie trzeba myslec o Berlinie w takim razie …

  8. Jak do tej pory jeszcze będę w Dublinie to się na pewno wybiorę . Ciekawe jakie walki dodadzą oprócz ME … Po tym jak prawdopodobnie gali w Polsce w tym roku nie bedzie , ciesze się podwójnie

  9. No i KSW przepłoszyło UFC, a wy sie tak martwiliście o to, że będzie taki nabór na UFC że sprzedadzą wszystkie bilety w sekundę i KSW może ucierpieć Smile

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.