ufc-germany

Potwierdziło się to, o czym pisaliśmy kilka dni temu. Tuż przed ważeniem UFC Fight Night 87 największa organizacja świata ogłosiła, iż kolejna gala w obszarze EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) odbędzie się w Niemczech. Tym razem światowy potentat zawita z debiutanckim wydarzeniem do Hamburga. Bilety pojawią się w sprzedaży 27 maja.

UFC w Hamburgu będzie  piątą galą organizacji w Niemczech. Poprzednie miasta, które gościły wojowników walczących w oktagonie, to Kolonia (2009), Oberhausen (2010) oraz dwukrotnie Berlin (2014, 2015).

Jakub Bijan
FREESTYLE || GRECO

7 KOMENTARZE

 1. Z pewnością do 27 maja ogłoszą jakieś pierwsze nazwiska? Jeżeli nic poważnego mi się nie wysypie to oczywiście: JEDZIEMY!

 2. midern

  Z pewnością do 27 maja ogłoszą jakieś pierwsze nazwiska? Jeżeli nic poważnego mi się nie wysypie to oczywiście: JEDZIEMY!

  Na pewno coś ogłoszą. Nie pamiętam aby wypuścili bilety na gale, na której nie wiadomo kto zawalczy

  Ja bilet bede ogarniał już 27 maja. Pasowałoby wziąć miejsca obok siebie
  TAKZE PANOWIE, MOBILIZACJA!

  Jest temat dotyczący wyjazdu, zgłaszamy się!
  http://cohones.mmarocks.pl/threads/ufc-w-hamburgu-dojazdy-przejazdy-noclegi-itd.30005/

 3. Najwiekszy pozytyw takiej informacj ze automatycznie pociagnie za soba kolejne dobre informacje tzn Polskie nazwiska na karcie w walk w liczbie kilku

 4. Byłem tam w 90latach na koncercie.Przechodziliśmy przez czerwoną ulice ciekawe czy jeszcze istnieje

 5. Może być Janek, może być Tybur lub Stasiak (choć to trochę długo bez walki by byli po Zagrzebiu). Może być powrót Fabińskiego. Jak się Karolina jutro szybko uwinie, to czemu nie Niemcy. JoTKO walczy w czerwcu, więc hipotetycznie mógłby zdążyć.

  Grabowski i Sobotta pewnie dostaną walkę przed tą galą. Aśka się będzie biła na TUF 23 Finale, potem na jakiejś numerowanej. Sajewski i Omielańczuk walczą w lipcu, więc mało czasu by mieli.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.