UFC ujawniło terminarz na pierwsze miesiące 2019 roku. Tak jak ogłoszono wcześniej, 19 stycznia odbędzie się pierwsza gala na ESPN. Do tego także w styczniu zorganizowane zostanie jedno PPV, UFC 233 w Kalifornii. W lutym fani będą świadkami aż trzech wydarzeń na platformie ESPN oraz jednego PPV, UFC 234, którego lokalizacja nie jest jeszcze określona. W marcu 2019 roku europejscy fani z pewnością będą zainteresowani kolejną londyńską galą. Marzec będzie z pewnością najbardziej intensywnym miesiącem – odbędzie się wtedy aż 5 wydarzeń.

UFC nie ogłosiło jeszcze żadnych walk wieczoru przyszłych gal. Mówi się, że na UFC 235 zmierzą się ze sobą Daniel Cormier i Brock Lesnar, lecz nie jest to potwierdzona informacja. Do tego pierwszą walką na platformie ESPN miał być pojedynek Stephena Thompsona z Robbiem Lawlerem, lecz zawodnicy nie potwierdzili oficjalnie takiego zestawienia.

1 KOMENTARZ

  1. Kurna, w Gdańsku był taki zajebisty event, pełno ludzi, Rudy kręcił dymy, super klimat. Czego te dziady nie wracają 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.