IMMAF-logo

UFC od dawna wspiera organizację International Mixed Martial Arts Federation. W zeszłym roku gigant z USA ogłosił rozpoczęcie oficjalnej współpracy z IMMAF w zakresie wzrostu bezpieczeństwa, czystości i rozwoju mieszanych sztuk walki na poziomie amatorskim.

Po roku tej współpracy UFC zdecydował o jej przedłużeniu. Wiceprezes UFC Mike Britt ogłaszając tę informację powiedział:

Jesteśmy bardzo zadowoleni mogąc dalej wspierać IMMAF w ich globalnej działalności. IMMAF wykonało ogromną pracę wypełniając lukę pomiędzy amatorskich organizacji MMA na całym świecie, poprzez zapewnienie uniwersalnego zestawu procedur i środków do utrzymania bezpieczeństwa sportowców.

Potwierdził to również dyrektor zarządzający IMMAF Densign White.

Odnowione partnerstwo z UFC nie tylko wzmocni naszą federację, ale również pozwoli dalej pracować nad zwiększaniem bezpieczeństwa sportowców walczących w MMA na szczeblu amatorskim.

Dzięki współpracy, podobnie jak rok temu, Amatorskie Mistrzostwa Świata IMMAF 2016 odbędą się podczas UFC Fan Expo w Las Vegas i będą transmitowane w usłudze Fight Pass.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.