nate diaz

Szef UFC Dana White zapowiedział niedawno, że liczy na to, iż Nate Diaz w tym roku wróci do klatki. Nie wiedział jednak jeszcze czy faktycznie do tego dojdzie. Dziś Dana White już wie i pracuje nad walką dla Diaza.

W rozmowie dla serwisu TheMacLife Dana White zapytany o to czy Nate Diaz mógłby potencjalnie zawalczyć z Tonym Fergusone zdradził, że prace nad walką dla młodszego z braci Diaz już trwają.

Pracujemy aktualnie nad walką Nate’a Diaza. To nie będzie walka z Fergusonem, ale jeśli uda nam się dopiąć planowane zestawienie myślę, że wam się spodoba.

Szef UFC dodał też, że Diaz ma zawalczyć w wadze lekkiej.

Myślę, że przeciwnik, z którym Nate potencjalnie ma zawalczyć jest dla niego świetnym zestawieniem.

Nate Diaz w swoich ostatnich 4 pojedynkach osiągnął bilans 2-2. Wygrywał w tym czasie z Conorem McGregorem i Anthonym Pettisem. Co ciekawe, Nathan 2 razy bił się w 2016 roku i 2 razy w 2019 roku. Amerykanin jest zwycięzcą 5. edycji programu TUF. W UFC występuje od 2007 roku.

36 KOMENTARZE

 1. Powinien obić plaskaczami tego buma Czimajewa

  Temat o sriazie a pisze o Chimaevie

  Pieknie

  :antonio:

  Chimaev opanował mmarocks

 2. Ostatnio mówił że w LW same białe pasy to może niech zawalczy z Oliveirą

  Dla Oliviery walka z Diazem to pięć kroków w tył. Poza tym znowu dostanie w dziurę i schowa głowie w piach na x czasu…. Znowu

 3. Temat o sriazie a pisze o Chimaevie

  Pieknie

  :antonio:

  Chimaev opanował mmarocks

  Ladnie ich dupa piecze co mordo? Warga gwalci tego cpuna w 1 rundzie tak wiec mordo jestem z Toba jak cos:wink:

 4. Karierę w półśredniej kończy z bilansem 2-2, walcząc tylko z byłymi lekkimi 😆

  Chyba 4-4

  Ps. I chyba Pomylił Ci się Nathan z Conorem, Rory Markham to nie jest  były lekki :bye:

 5. Ladnie ich dupa piecze co mordo? Warga gwalci tego cpuna w 1 rundzie tak wiec mordo jestem z Toba jak cos:wink:

  :tellmemore:

  Walka by wyglądała podobnie tyle ze skończyłaby się w 1 rundzie tak jak piszesz 😆

 6. Już wiemy dlaczego Diaz wraca 😉

  Diaz vs. Kevin Lee, beda dymy…

  No co Wy. Lee to najgorsze zestawienie dla Diaza, niemedialny zapaśnik, który po prostu będzie na nim leżał. UFC nie zabije kury, która znosi srebrne* jaja… Prędzej przepuszczam rewanż RDA jeśli już ma trafić na mocnego grapplera, bo przynajmniej rewanż jest do sprzedania a do tego dos Anjos jest na fali spadającej.

  * złote to wiadomo, że tylko Conor i Khabib.

 7. Pandemia uderzyła po kieszeni to trzeba reanimować past-prime gości z nazwiskiem. Jako ex-pogromca McGregora Diaz może jeszcze odcinać kupony przez jakieś 5 lat. Jedyny powód, dla którego UFC może chcieć powrotu Diaza to wyłącznie finanse :facepalm:

 8. Najwyraźniej nie tylko Krs one ma problemy z wypromowaniem nowych gwiazd. Ma je również ufc skoro tak usilnie prą do tego, by walczyły tak problematyczne i przebrzmiałe nazwiska jak Diaz. Trochę to smutne.

 9. Już wiemy dlaczego Diaz wraca 😉

  No co Wy. Lee to najgorsze zestawienie dla Diaza, niemedialny zapaśnik, który po prostu będzie na nim leżał. UFC nie zabije kury, która znosi srebrne* jaja… Prędzej przepuszczam rewanż RDA jeśli już ma trafić na mocnego grapplera, bo przynajmniej rewanż jest do sprzedania a do tego dos Anjos jest na fali spadającej.

  * złote to wiadomo, że tylko Conor i Khabib.

  Lee to najgorsze zestawienie dla Diaza  ? A  RDA lepsze ? Właśnie Lee popełnia błędy graplerskie  , które Diaz może łatwo wykorzystać , jest dobrym zapaśnikiem ale ma też luki w stójce , o czym nie można powiedzieć w przypadku RDA  , ułożony stojkowo jak i graplersko , zapasy są jego jedyną słabsza strona  , Lee  nie jest medialny ? Właśnie bambus drze najwięcej jape przed walkami na co może pójść Diaz , RDA skupia się na walce  , a poza tym RDA wygrał w dobrym stylu ostatnia walkę czego nie można powiedzieć o Lee , w dodatku i RDA poskładał już i Lee i Diaza więc o czym tu gadamy :crazy::crazy: chyba Ci się kolego kolejności pomyliły

 10. Lee to najgorsze zestawienie dla Diaza  ? A  RDA lepsze ? Właśnie Lee popełnia błędy graplerskie  , które Diaz może łatwo wykorzystać , jest dobrym zapaśnikiem ale ma też luki w stójce , o czym nie można powiedzieć w przypadku RDA  , ułożony stojkowo jak i graplersko , zapasy są jego jedyną słabsza strona  , Lee  nie jest medialny ? Właśnie bambus drze najwięcej jape przed walkami na co może pójść Diaz , RDA skupia się na walce  , a poza tym RDA wygrał w dobrym stylu ostatnia walkę czego nie można powiedzieć o Lee , w dodatku i RDA poskładał już i Lee i Diaza więc o czym tu gadamy :crazy::crazy: chyba Ci się kolego kolejności pomyliły

  Nie, nie pomyliły. Diaz kiedyś narzekał, że nigdy nie dostaje rewanżów, dlatego chętniej wyjdzie do RDA z którym przegrał, niż do Lee. To miałem na myśli. I pod względem medialności to jakby nie było to RDA to były mistrz, a Kurvin drze jape ale każdy wie, że jest on nudny i nie chcą ludzie go oglądać zbytnio.

 11. Nie, nie pomyliły. Diaz kiedyś narzekał, że nigdy nie dostaje rewanżów, dlatego chętniej wyjdzie do RDA z którym przegrał, niż do Lee. To miałem na myśli. I pod względem medialności to jakby nie było to RDA to były mistrz, a Kurvin drze jape ale każdy wie, że jest on nudny i nie chcą ludzie go oglądać zbytnio.

  Ok rozumiem , ale i tak obstawiam że Diaz zebrałby drugi raz wpierdol od RDA

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.