UFC Dublin

Największa organizacja MMA na świecie zawita do Europy 15 sierpnia! Celem jest Irlandia, a dokładnie stolica – Dublin. Na oficjalnym profilu UFC możemy zobaczyć, krótki trailer, który promuje wydarzenie.

UFC Dublin: Sat 15 August

It's happening!! We're back at #UFCDublin! Register now to get early access to tickets: https://www.ufc.com/dublin

Publiée par UFC sur Jeudi 13 février 2020

Oczywiście ruszyła już rejestracja na oficjalnej stronie, dzięki której można dostać wcześniejszy dostęp do kupna biletów.

Niewykluczone, że na gali pojawi się Conor McGregor, jednak raczej w roli gościa. Jak na tak wielką gwiazdę jaką jest Irlandczyk mało możliwe, aby walczył w walce wieczoru na wydarzeniu Fight Night. Raczej jeżeli nie jest to numerowana gala, to prawdopodobieństwo jest naprawdę niskie.

Przypomnijmy, że organizacja Dany White’a już zawitała do Dublina w przeszłości. W lipcu 2014 roku na karcie głównej znalazły się takie nazwiska jak: Conor McGregor, Gunnar Nelson, Ian McCall oraz walczący dla KSW – Norman Parke. Na wydarzeniu pojawiło się 9,5 tysiąca fanów.

5 KOMENTARZE

  1. W sumie dobry czas na wakacje. Można by dwutygodniowy urlop rozpocząć od tej gali, a i z Dublina pewnie też jakieś lepsze Wyloty niż z Chopina, więc prosto stamtąd jechać na ol inkluziwa.

  2. Jak do tej pory to słabo to wygląda jeśli chodzi o gale w Europie. W pierwszej połowie poprzedniego roku były 4 gale Czechy, Wyspy, Rosja i Szwecja, a teraz tylko jedna lub ewentualnie w Czerwcu druga, bo do końca maja mają zaplanowane gale głównie w USA.

  3. clickbaitowy tytuł, skoro to ma być fight night a nie ppv to wiadomo że conor nie wystąpi:matt:

    żadna gala w europie nie poszła w ppv chyba, jedynie ta w szwecji była czasu amerykanskiego jak gustafson dostał w dziąsło od rumbla :kis:

  4. żadna gala w europie nie poszła w ppv chyba, jedynie ta w szwecji była czasu amerykanskiego jak gustafson dostał w dziąsło od rumbla

    tam to był fight night o normalnej godzinie , ppv było na  bisping- hendo 2

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.