xi9rj195

Portal GNP1.de zdradził jako pierwszy informację, że duński zawodnik MMA Christian Colombo, dołączył do organizacji UFC i zadebiutuje na pierwszej w tym roku niemieckiej gali.

Colombo jest niepokonany od sześciu walk. W 2012 roku jedyną porażkę w karierze zadał mu Viktor Pesta. Christian nie jest zbyt aktywnym zawodnikiem bowiem tylko raz walczył w 2015 roku, a wcześniej w klatce widywany był dopiero w 2013! Co jeszcze ciekawsze, ostatni rywal Christiana do tej pory ma bilans 0-1. Jak widać zwycięstwo z debiutantem po dwóch latach nieobecności, zrobiło na UFC tak wielkie wrażenie, że największa na świecie organizacja MMA zakontraktowała Duńczyka.

W oktagonie przywita go nie kto inny jak tylko Syryjczyk Jarjis Danho, który we własnym debiucie przegrał z Danielem Omielańczukiem przez TKO w trzeciej rundzie. Konfrontacja Christiana z Jarjisem, odbędzie się 3 września na UFC Fight Night 93.

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

62 KOMENTARZE

 1. Jaka szydera…

  A jak za pół roku ten "prospekt" zleje Grabowskiego, to się dopiero będzie działo.

 2. Mess

  Jaka szydera…

  A jak za pół roku ten "prospekt" zleje Grabowskiego, to się dopiero będzie działo.

  A czy ktoś to tutaj wyklucza?:werdum:

 3. Ale ogorzysko! Danho tez mial zrobic rozpierdziel w ciezkiej i zrobil tylko ze ze swoimi jajami. Dobrze ze znowu Daniel nie musi weryfikowac tych prospektow:werdum:

 4. Nie jest źle.
  Mam jeszcze 5 lat aby zintensyfikować treningi , nabrać z 40kg i drzwi do HW w UFC stoją otworem :DC:

 5. Mess

  Jaka szydera…

  A jak za pół roku ten "prospekt" zleje Grabowskiego, to się dopiero będzie działo.

  Raczej nie zdąży bo za pół roku Damiana może nie być już w UFC

 6. Cloud

  W oktagonie przywita go nie kto inny jak tylko Syryjczyk Jarjis Danho, który we własnym debiucie przegrał z Danielem Omielańczukiem przez TKO w trzeciej rundzie. Konfrontacja Christiana z Jarjisem, odbędzie się 3 września na UFC Fight Night 93.

  To powinien być ME UFC 200! Dobry szydera Tomku, jestem ukontentowany. Waga ciężka obecnie wygląda jak 3 dniowe gówno oblezione przez muchy. Jak dla mnie jest do rozwiązania, a kto chce walczyć dalej, to ścinać sadło do 93kg, bo zawodników, którzy nie dadzą rady tego zrobić bo są naturalnymi klocami, można policzyć na palcach jednej ręki. Więc żadna strata.

 7. Ja go znałem przede wszystkim z walk K1 na Supercombat i mniejszy europejskich galach… Mam wrażenie że wcześniej czy później któryś z naszych rodaków będzie miał okazje przetestować go w UFC:p

 8. Tytuł mocno ironiczny ;d A tego całego Danho to nie chciałbym więcej oglądać po tym co zrobił w walce z Omielańczukiem.

 9. Konkurencyjny portal informujac o tym angazu uzyl pseudonimu Dunczyka, dodajac iz dolacza do Tybury, Grabowskiego i Omielanczuka. Poniewaz brzmi on podobno "Godzilla" w pierwszej chwili pomyslalem, ze chodzi o Jacka Czajczynskiego 😉 Christian Colombo potrzebowal pelnego dystansu na uporanie sie z ostatnim rywalem Longera, wiec uwazam iz rownie dobrze mogla to byc polska Godzilla.

 10. Konkurencyjny portal informujac o tym angazu uzyl pseudonimu Dunczyka, dodajac iz dolacza do Tybury, Grabowskiego i Omielanczuka. Poniewaz brzmi on podobno "Godzilla" w pierwszej chwili pomyslalem, ze chodzi o Jacka Czajczynskiego 😉 Christian Colombo potrzebowal pelnego dystansu na uporanie sie z ostatnim rywalem Longera, wiec uwazam iz rownie dobrze mogla to byc polska Godzilla.

 11. Ostatnio jakiś Serb, teraz on, co oni kurwa robią z tą ciężką? Takiej przepaści to chyba nigdzie nie ma, a najlepiej jak ktoś pisał wcześniej: robić masę i do UFC!

 12. Ostatnio jakiś Serb, teraz on, co oni kurwa robią z tą ciężką? Takiej przepaści to chyba nigdzie nie ma, a najlepiej jak ktoś pisał wcześniej: robić masę i do UFC!

 13. UFC podpisało kontrakt z perspektywicznym 36-letnim zawodnikiem wagi ciężkiej – te zdanie najlepiej podsumowuje obecną wagę ciężko w mma.

 14. UFC podpisało kontrakt z perspektywicznym 36-letnim zawodnikiem wagi ciężkiej – te zdanie najlepiej podsumowuje obecną wagę ciężko w mma.

 15. Tytuł i opis adekwatny, masakra…szkoda, że nasi nie dostali jednego i drugiego do ponabijania rekordu bo Damian i Tybur by potrzebowali odbudowy

 16. Tytuł i opis adekwatny, masakra…szkoda, że nasi nie dostali jednego i drugiego do ponabijania rekordu bo Damian i Tybur by potrzebowali odbudowy

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.