British Wrestling

Największa organizacja mieszanych sztuk walki oraz brytyjskie stowarzyszenie zapaśnicze – British Wrestling Association podjęły współpracę, mająca na celu promocję amatorskich zapasów na Wyspach Brytyjskich. 

Dzięki tej współpracy wydarzenia WBA będą dostępne na platformach promocyjnych UFC, takich jak UFC Fight Club, UFC Fight Pass UFC Rewards oraz International Fight Week, a także poprzez media społecznościowe organizacji.

Jesteśmy szczęśliwi, że możemy ogłosić naszą nową współpracę z British Wrestling Association. UFC chce w pełni wspierać rozwój czystego i bezpiecznego sportu na poziomie amatorskim. Nasze dyscypliny sportowe łączą się w wielu wartościach, a zapaśnicy zostają często najlepszymi sportowcami na świecie.

powiedział James Elliott, Wiceprezydent i Dyrektor Naczelny UFC na terenie EMEA.

British Wrestling Association jest zachwycona współpracą z UFC. Zapasy są jednym z fundamentów mieszanych sztuk walki, a zawodnicy UFC cechują się ciężką pracą i mentalną wytrzymałością, dzięki którym stali się oni jednymi z najlepiej prezentujących się osób ze wszystkich sportów.

komentuje Barry Pollin z British Wrestling Association.

Jakub Bijan
FREESTYLE || GRECO

2 KOMENTARZE

  1. Gienek

    Czytam wrestling myślę kurdwa źle, ale przeczytałem dalej i odetchnąłem 🙂

    Ja od razu pomyślałem o zapasach 😀 a nie o zabawie w zapasy.

    Dobra inicjatywa, amatorskie zawody czy to w mma, zapasach, czy w innym sporcie potrzebują rozgłosu, a co za tym idzie też pieniędzy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.